נראה כי לסמסונג תוכניות להשיק מכשיר גלקסי חדש בקרוב, כך על פי הזמנה אשר שלחה החברה לעיתונאים לאירוע שיתרחש ב-15 לאוגוסט ל”חשיפת מכשיר גלקסי חדש”.

מהו המכשיר שיוכרז מעט קשה לדעת. זה לא יכול להיות מכשיר הגלקסי אס הבא, שכן רק לאחרונה סמסונג השיקה את ה-Galaxy S3, ולא נראה לנו שמדובר במכשיר ביניים או חלש, וגם לא בטאבלט חדש, כזה שיחליף את הגלקסי טאב 2 10.1 שלא זכה לשינויים של ממש, שכן גם כאן מדובר בהשקה שהתרחשה רק לפני חודשיים.

האפשרות האחרונה והכי הגיונית היא ה-Galaxy Note II, שעליו כבר שמענו מספר שמועות בעבר וכי השמועה האחרונה אומרת שהמכשיר יושק בסוף חודש הבא בתערוכת IFA, אך ייתכן וזה יתרחש לפני הזמן המשוער והוא יוצג כשבועיים לפני כן. על פי הערכות, מכשיר הנוט הבא יכלול מסך גדול יותר בגודל 5.5 אינצ' ברזולוציה משודרגת עם מעבד מרובע הליבות הקיים ב-Galaxy S3 ואת גרסת האנדרואיד 4.1 האחרונה.

ואולם, 9To5 מציינים שייתכן ולא מדובר מכשיר בעל יכולות סלולריות שכן ההזמנה הגיעה מ-Samsung Electronics ולא מ-Samsung Telecommunications שתחתיה נמצאת חטיבת ה-Mobile בארה”ב.

אז מה המכשיר שיוכרז? טאבלט? נוט 2? אולי מכשיר אחר? זאת ועוד נדע ב-15 לאוגוסט.

תמונה: arjin j cc flickr

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.