סמסונג תפריד בסופו של דבר בין ההכרזה על טלפון הדגל החדש Galaxy Note 10 ושל השעון Galaxy Watch Active 2 לבין ההכרזה על הטאבלט Galaxy Tab S6 שתערך כבר הערב.

החברה שחררה טיזר בו היא מציגה את שני המכשירים החדשים, שתופסים גם הם תשומת לב רבה, עם חלק מהתכונות שלהם ובסופו של דבר מציגה את התמונות שלהם עם שני תאריכים שונים: השעון ב-5 באוגוסט, שהוא התאריך בו כבר הודיעה שתכריז על Note 10 החדש, והטאבלט עם התאריך של היום.

עדכון: הוכרז: Galaxy Tab S6 דקיק מאי פעם ועם מצלמה כפולה ו-S-Pen

לפי השמועות, הטאבלט החדש יגיע עם מסך Super AMOLED בגודל 10.5 אינץ' וברזולוציית QHD, שבב Snapdragon 855, זיכרון RAM בנפח 6 או 8 גיגה-בייט, אחסון פנימי בנפח 128 או 256 גיגה-בייט, רמקולים של AKG וסוללת 6,840 מילי-אמפר/שעה, כמו גם מצלמה אחורית כפולה בעיצוב כללי שמזכיר גם הטאבלט הקודם Galaxy Tab S5e.

האיזר חושף אפילו פחות בהיבט של השעון החדש, אך גם במקרה שלו כבר רב הידוע על מה שלא: הוא יגיע בשני גדלים, אחד עם מסך 1.2 אינץ' ורצועת 40 מ"מ ואחד עם מסך 1.4 אינץ' ורצועה ברוחב 44 מ"מ, כאשר בשתי הגרסאות המסכים יהיו מסוג OLED ברזולוציית 360×360. הזיכרון צפוי להכיל 768 מגה-בייט והאחסון הפנימי 4 גיגה-בייט, והמעבד צפוי להיות Exynos 9110 שנמצא גם בשעון הקודם של סמסונג, שנחשף לפני פחות מחצי שנה.

קרא עוד:  קוואלקום הציגה מעבדים לדור הבא של המחשבים הניידים