מסך המחשביזיה החדש של סמסונג, שמשלב חיבור נוח להתקני מדיה חיצוניים יחד עם מסך HD FULL LED מתקדם, זווית צפייה רחבה במיוחד וביצועים טובים – עכשיו מגיע בדגם במחיר נגיש ששומר על יכולות המולטימדיה של אחיו הגדולים.

הכירו את הבן החדש בסדרה 3 של ה"מחשביזיה", מבית סמסונג – דגם T23A350, מסך מחשב LED בגודל 23 אינץ' שהוא גם טלוויזיה FULL HD במחיר נגיש. בדומה לאחיו הגדולים, הוא מסוגל להתחבר בצורה נוחה אל שלל התקני אחסון חיצוניים ולהעניק לכם חווית מולטימדיה משובחת גם בלי להדליק את המחשב או לחבר לDVD .

תכונות עיקריות:
תצוגת HDTV – כל התכנים בהם צפיתם במסכי FULL HD, חיבורי AV ובהפעלה ישירה מהמחשב נמצאים במסך אחד. תוכלו גם ליהנות מכמה מקורות בו זמנית הודות לתכונת תמונה בתוך תמונה  (PIP) וכך, לדוגמא, לעבוד במקביל על מסמך Office ולצפות בשידור טלוויזיה.
עיצוב שתופס את העין – במקום עיצוב סתמי ו"אפור", בחרה סמסונג לעצב את ה- T23A350 בצורה שתשדרג את סביבת העבודה שלכם עם גימור מבריק ושילוב של שחור ואדום.
ביצועים – מהירות תגובה גבוהה, ניגודיות מעולה וצבע חי ועשיר שיוצר חווית צפייה משובחת.
זווית צפיה רחבה – הודות ל-20 שלבי כוונון תצוגה וזווית צפייה טבעית של 170 מעלות, תוכלו לצפות בתמונה באיכות מעולה גם בשכיבה, או ביחד עם כמה חברים.

קרא עוד:  סמסונג גם הכריזה על Galaxy A20e ו-A40: מפרט בסיסי במחיר נגיש

מסך T23A350 החדש מגיע בגודל 23 אינץ', בעל רזולוצית Full HD טבעית של 1920X1080 פיקסל. הבהירות המקסימלית שלו היא 250cd/㎡ והוא כולל תכונת Mega-DCR לניגודיות דינמית גבוהה במיוחד ושלט רחוק.

תכונת ConnectShare מאפשרת לכם לצפות בתכני וידאו ישירות מהתקן האחסון שלכם – כוננים חיצוניים קשיחים מכל סוג, לרבות חיבורי  USBו-DISK ON KEY . כמו מסכי סמסונג המתקדמים ביותר, גם מסך T23A350 נותן לכם את החופש  לצפות בסרט גם בלי להפעיל את המחשב או את נגן ה-DVD שלכם.

ל- T23A350 שלל יציאות וחיבורים – USB, שני חיבורי HDMI וחיבור Component. יש לו מערכת אודיו שנשענת על זוג רמקולים בעוצמה של 3W ומעבדי סטריאו Dolby Digital+ ו-SRS TheaterSound. בנוסף, ניתן גם לחבר אליו התקני שמע חיצוניים ולהפוך אותו לתחנת מולטימדיה ביתית מלאה.

מחיר מומלץ לצרכן : 1499 ₪

ניתן להשיג בכל רשתות השיווק