סמסונג אלקטרוניקה, החברה הבינלאומית המובילה במדיה דיגיטלית וטכנולוגיות דיגיטליות מתלכדות, חשפה את ST80, מצלמה דיגיטלית מהירה עם רזולוציה של 14.2 מגה-פיקסל המתווספת לקו המצלמות הדיגיטליות של סמסונג המצוידות בקישוריות אלחוטית. עם טכנולוגיה אלחוטית כגון Wi-Fi וקישוריות DNLA של סמסונג, ST80 מקלה על הצרכנים לחלוק את התמונות וסרטוני הוידיאו שצילמו תוך כדי תנועה כדי שכולם יהיו מעודכנים מכל מקום ובכל שעה.

"אנו רוצים לאפשר לאנשים לחלוק את התמונות החביבות עליהם במהירות, תוך כדי תנועה, ו-ST80 מאפשרת להם את זה בדיוק," אמר ס.ג'. פארק, נשיא עסקי הצילום הדיגיטלי של סמסונג אלקטרוניקה. "הקישוריות נמצאת היום בכל מקום וסמסונג מחויבת לספק לצרכנים את היכולות האלחוטיות באמצעות פיתוח מצלמות חדשניות הממלאות את הצרכים הייחודיים של הצרכנים. העיצוב החדשני והמסוגנן של ST80 מעיד גם הוא על החזון המרחיק לכת של מהנדסי סמסונג. זהו פיתרון צילום דיגיטלי מושלם לצרכנים המחוברים של ימינו."

יופי ושכל
הסגנון הייחודי של ST80 מתבלט מיד מבין על המצלמות. עם עיצוב אטרקטיבי דקיק ומעוגל המאכלס זום אופטי 3X וצג מגע גדול ברוחב של "3.0 בגב המצלמה. ולמי שהצבע חשוב לו, ST80 תהיה זמינה בארבעה גוונים מושכים: שחור פחם, לבן, ורוד פוקסיה וכחול מנטה.

הצרכנים ייהנו גם מהתכונות החכמות שמציעה המצלמה. ST80 מצוידת בתכונת "Smart Crop" החדשה של סמסונג, כלי עריכה ייחודי המופעל ישירות במצלמה. עם תכונת "Smart Crop", המשתמשים יכולים לקטום גם תמונות שצולמו בזוית לא ישרה או באלכסון, כמו למשל תמרורים או סימנים, ולאחר מכן ליישר את התמונה כאילו הצילום בוצע בזווית ישרה. "ה-ST80 גם מאפשרת לצלם בקלות תמונות סטיל ווידיאו עם תכונת Smart Auto שהינה טכנולוגיה לזיהוי סביבה Scene Recognition. ה-Smart Auto מזהה אוטומטית את סביבת הצילום של המשתמש ובוחרת את ההגדרות המתאימות כדי להשיג את התוצאות הטובות ביותר שניתן.

קרא עוד:  סמסונג משיקה מחדש את ה-Galaxy Fold המתקפל עם שינויים בעיצוב

בנוסף לרזולוציה מרשימה של 14.2 מגה-פיקסל בכל תמונות הסטיל הדיגיטליות, ST80 מציעה הקלטת וידיאו HD במהירות של 30 פריימים לשנייה. התוצאה היא סרטוני וידיאו HD באיכות גבוהה של 720p בפורמט H.264 המספק יכולת הקלטה גדולה פי שלושה מאשר פורמט וידיאו MJPEG.

חיבור אלחוטי
הקישוריות האלחוטית של ST80 מקלה על המשתמשים להעלות תמונות או סרטוני וידיאו לאינטרנט או לחלוק אותם עם חברים, היישר מהמצלמה ללא צורך בהתחברות למחשב. שימוש בחיבור האינטרנט האלחוטי של המצלמה מאפשר לצרכנים לשלוח את התמונות וסרטוני הוידיאו לכתובות דוא"ל חדשות או כאלו ששמרו בספר הכתובות של המצלמה. בנוסף לדוא"ל, הצרכנים יכולים להעלות תמונות וסרטונים ישירות לרשתות חברתיות כגוןFacebook®, Picasa™, YouTube®, Photo Bucket ואפילו לאתר האינטרנט של סמסונג (www.samsungimaging.com). מצלמות ST80 באות עם חשבון לספק שירותי הגישהBoingo המספקת פס רחב מהיר ליותר מ-120,000 נקודות גישה אלחוטיות בעולם.

הקישוריות האלחוטית של ה-ST80 זוכה לשיפור מטכנולוגיית AllShare™ של סמסונג. הודות ל-AllShare, המשתמשים יכולים לסנכרן בקלות את ה-ST80 למכשירים תואמי DLNA (Digital Living Network Alliance) בחלקי הבית השונים, כמו למשל HDTV ומסגרות תמונות דיגיטליות ולהתחבר באופן אלחוטי כדי לשתף תכנים בין ההתקנים השונים. (הודעה לעיתונות)

ST80
מגה פיקסל 14.2
זום אופטי 3x Optical Zoom
צג LCDצג מגע "3.0 בהיר WQVGA 230K)
עדשה סמסונג
מצב סרט720p / 30fps / H.264
מידות92X55.4X18.5mm
תכונות מיוחדות– קישוריותWi-Fi

–  AllShare (DLNA Supported)

– העלאה ישירה / באמצעות דוא"ל לאתרי שיתוף תמונות

– צג מגע LCD "3

– וידיאו HD 720p Video

– תכונת – Smart Auto (תמונות סטיל ווידיאו)

– תכונת Smart Crop

זמינותספטמבר 2010
מחיר249 דולר
-פרסומת-
אתר TGspot.co.il, המתמקד בסיקור עולם המחשבים, המובייל והגאדג'טים מביא את החדשות האחרונות בתחום בזמן התרחשותם. האתר נוסד בשנת 2007 ומאז נחשב למקור החדשות הגדול והעצמאי ברשת הישראלית ומבין המובילים בתחום.