גלגקסי אס 2 והאייפון 4S, מלכי השוק

אחרי רבעון מוצלח לחברת אפל, ורבעון פחות מוצלח לחברת נוקיה, כולם ממתינים בציפייה לדוחות הכספיים של חברת סמסונג. על פי הערכות, החברה צפויה לעקוף את כולם ולהפוך לחברת הסמארטפונים הגדולה ביותר כיום.

אנליסטים שונים חוזים כי החברה מכרה ברבעון האחרון בין 18 ל-21 מיליון מכשירים בעוד שאפל מכרה 20.3 מיליון מכשירים ונוקיה 16.7 מיליון סמארטפונים. אם אכן סמסונג תעקוף את אפל, היא תשבור את שיאי המכירה של כל הזמנים ואנו ממתינים לדוחות הביצועים של סמסונג לרבעון השני של 2011.

נוקיה אמנם עדיין תוביל בנתח השוק העולמי לכלל המכשירים עם כ-26 עד 28 אחוז וסמסונג עדיין תישאר במקום השני עם 20 אחוז, אך הדבר לא יישאר כך עוד הרבה זמן ואנחנו מעריכים כי נתח השוק של סמסונג יעקוף את נוקיה עד הרבעון הראשון של 2012.

לסמסונג מספר הצלחות ובראשונה היא סדרת ה-Galaxy S שהושקה בעולם עם מספר מכשירים שונים ועברה את מכירות ה-10 מיליון מכשירים בתוך פחות משנה. כיום סמסונג משווקת את הדור השני, ה-Galaxy S II עם מסך גדול יותר ומעבד כפול ליבה המשווק ב-140 מפעילות ו-120 מדינות בעולם, ולפי הערכות סמסונג תכפיל את מספר המכשירים שיימכרו. (מקור)

-פרסומת-
אתר TGspot.co.il, המתמקד בסיקור עולם המחשבים, המובייל והגאדג'טים מביא את החדשות האחרונות בתחום בזמן התרחשותם. האתר נוסד בשנת 2007 ומאז נחשב למקור החדשות הגדול והעצמאי ברשת הישראלית ומבין המובילים בתחום.