לאחר שהושק שירות ה- SMART VOD של סמסונג בטלוויזיות החכמות ובסדרת ה – Tab3, מבצעת סמסונג ישראל הרחבה של שירות ה- SmartVOD למכשיר הדגל S4 Galaxy. לקוחות סמסונג בעלי מס' מכשירים, יוכלו ליהנות מ- USER (משתמש) אחד לכל הפלטפורמות הנתמכות.
אפליקציית ה- VOD, הפועלת בישראל כבר יותר משנה, הושקה לטלוויזיות החכמות ובחודשים האחרונים עלתה גם במכשירים הניידים של סמסונג בישראל – Galaxy Tab3, Note3/2 Galaxy ומהבוקר כאמור גם ב Galaxy S4.

בנוסף, החל מהיום, כל הרוכש מכשיר S4 Galaxy מהיבואן הרשמי, יקבל אוטומטית הטבת 3 חודשים ראשונים בשירות ללא תשלום.

עם השקת השירות במכשירים נוספים, עלה הצורך לאפשר למנויים שבביתם יותר ממכשיר אחד של סמסונג לחבר בין כל המכשירים באמצעות המנוי וליהנות מיכולות מתקדמות. לשם כך, שיחררה חברת Vonetize, המפעילה את השירות, גרסה חדשה למכשירים הניידים ולטלוויזיות החכמות, המאפשרת בתהליך פשוט לחבר עד שלושה מכשירים לאותו מנוי.

לאחר הזנת הקוד הייעודי באפליקציה, מקשרת המערכת את בסיס הנתונים של הלקוח, כך שהוא משלם רק פעם אחת את דמי המנוי בעלות של 29.99 ש"ח לחודש, ונהנה מהתכנים הרבים הכלולים בו, בשלושת המכשירים (טאבלט, טלוויזיה, סמארטפון או כל שילוב שלהם).

חיבור ייחודי זה מאפשר פונקציות נוספות כגון: המשך צפייה במכשיר השני מאותה נקודה בה הפסיק המכשיר הראשון, שיתוף תכנים מועדפים וכמובן צפייה בסרט חדש שנרכש בתשלום בודד (בי"ס למפלצות, איירון מן 3, הנגאובר 3, איש הפלדה-סופרמן ועוד) בכל המכשירים המחוברים, לאחר תשלום בכרטיס אשראי באחד מהם.
קובי כליף מנהל חטיבת המובייל בסמסונג ישראל: "אנחנו שמחים וגאים להציע ללקוחותינו את שירות הוידאו המשתלם בישראל. סמסונג שואפת תמיד להיות בחוד החנית במפגש של תוכן וטכנולוגיה. שירות SmartVOD על מכשירי המובייל מאפשר ללקוחותינו לצפות בתכני וידאו פרימיום בכל מקום שהם נמצאים באופן בלעדי, והתמיכה במכשירי s4 היא צעד גדול וחשוב שלנו בתחום. סמסונג תמשיך לטפח את SmartVOD, הן מבחינה טכנולוגית והן מבחינת תוכן כשטובת הלקוחות תמיד לנגד עינינו".

קרא עוד:  הרמקול החכם של סמסונג בדרך, אבל הוא לא יתחרה ב-Echo או Nest

אביב הוד, מנהל תוכן בטלוויזיה החכמה, סמסונג ישראל מוסר: "הגרסא החדשה, עם העיצוב והיכולות המתקדמות, הינו עוד צעד בדרך לביסוס שירות SmartVOD כשירות ה VOD האיכותי, היעיל והמשתלם ביותר בישראל. כמוצר המגיע מותקן מראש על כלל מכשירי סמסונג החכמים, מדובר גם בשירות ה VOD הנפוץ בישראל ואין לנו ספק שלקוחות סמסונג נהנים יותר מחווית תוכן נעימה ועשירה".

נועם יוספידיס, מנכ"ל וונטייז: "אנו שמחים להמשיך ולשפר את שירות SmartVOD אשר צובר תאוצה וקהל נאמן בארץ. השיפור החדש נועד בכדי לאפשר הוגנות צרכנית מקסימאלית ללקוחותינו, היכולים כעת ליהנות מחבילת תוכן איכותי במחיר הנמוך בישראל, בכל מקום בו הם נמצאים, ובכל מכשיר התומך בשירות. בנוסף, שדרגנו משמעותית את מלאי התוכן בעשרות סרטים הכלולים במנוי החודשי, ובקרוב הפתעות נוספות".

הצימוד (pairing) בין המכשירים השונים נעשה בקלות, בעזרת קוד ייחודי שנוצר במכשיר המנוי לשירות, אותו מזינים בתפריט "החשבון שלי" במכשיר/ים הנוסף/ים. מאותו רגע שלושת המכשירים מחוברים לאותו חשבון משתמש, ונהנים מתשלום משותף בין המכשירים, שיתוף מועדפים והמשך צפיה מאותה נקודה במכשיר הנוסף.

שירות SmartVOD מציע מנוי חודשי הכולל סרטים, תכניות וסדרות טלוויזיה, תכני ילדים, ספורט, טבע, מוסיקה, אוכל ועוד או רכישה של סרט בודד במודל א-לה-קארט – תשלום עבור השכרת הסרט בלבד ללא דמי מנוי.
כמו כן, מציע השירות סרט במתנה מדי שבוע לכלל הלקוחות וללא כל התחייבות.

קרא עוד:  אינסטגרם עושה טיקטוק: משדרגת את כלי עריכת הוידאו

מחירים:
· סרט באיכות Full HD – 17.99 ש"ח ל- 48 שעות
· סרט תלת מימד באיכות Full HD– 22.99 ש"ח ל- 48 שעות
· סרט למבוגרים בלבד Full HD או 3D– 9.99 ש"ח
(הסרטים זמינים מ 21:00, חלקם כלול במנוי)
· מנוי חודשי – 29.99 ש"ח לכל התכנים (מנוי מתחדש הניתן להפסקה באמצעות השלט בכל עת וללא התחייבות). כל הרוכש טלוויזיה חכמה, Tab3 או Note3 חדשים דרך היבואן הרשמי מקבל חודש ראשון או יותר במתנה.
· בנוסף, מציע השירות כרטיסיות להשכרת מספר סרטים במחיר אטרקטיבי, ואוצ'רים והטבות נוספות (לדוגמא כרטיסיית 10 סרטים ב 149.99).