היום בכנס IFA בברלין הודיעה חברת סמסונג אלקטרוניקס, חברת האלקטרוניקה המובילה בעולם, על שיתוף פעולה בלעדי עם אתר YouTube. במסגרת שיתוף הפעולה, יוקרנו סרטוני YouTube בתלת מימד על גבי טלויזיות הSmart TV של סמסונג, ויעניקו למבקרים חווית בידור מהנה אינטואיטיבית חברתית ייחודית ביותר.

 בזכות שיתוף הפעולה של YouTube וסמסונג, מעתה ניתן יהיה לצפות באלפי הסרטונים באתר YouTube בתלת מימד בקלות ובפשטות באמצעות הטלוויזיות החכמות החדשות של סמסונג. חברים ומשפחה יוכלו לחוות חוויה אמיתית יותר במשותף

 "סמסונג שמחה להיות שותפה ביצירת חווית תלת המימד של YouTube בטלוויזיות החכמות של סמסונג, בפעם הראשונה בעולם כאן ב- IFA 2011", אמר Kyungsik Kevin Lee, סגן נשיא של חטיבת התצוגה הדיגטילית לעסקים בסמסונג. "הטלוויזיות החכמות של סמסונג הינן הפלטפורמה האידיאלית עבור YouTube המאפשרות תצוגה מרהיבה ופשטות שימוש. אנו צופים כי שיתוף הפעולה הזה יתרום לצמיחת טכנולוגיית תלת-המימד ותעשיית הטלוויזיות החכמות".

 "השקת תכני YouTube על גבי הטלוויזיות החכמות של סמסונג,  מדגישה את אחת ממטרות הבסיס של YouTube: לאפשר צפייה בתוכן איכותי מכל מקום ומכל מכשיר", אמר Francisco Varela, ראש חטיבת שיתופי הפעולה העולמית של YouTube. "בנוסף לפעילותנו בתחום האינטרנט ובטלפונים הניידים, מעתה ניתן יהיה לצפות בסרטונים בטכנולוגיית תלת מימד גם בטלוויזיות החדשות ביותר המאפשרות איכות מדהימה בטכנולוגית תלת מימד."