במקרה או שלא, סמסונג (Samsung) העלתה שני סרטונים המדגמים את תהליך המעבר מאייפון ל-Galaxy Note 8. אולי בדיוק בזמן להשקת מכשירי ה-iPhone 8 בסוף החודש. לשם כך היא מציגה את את האפשרות לבצע את המעבר בקלות ובמהירות, מבלי לאבד אף פיסת מידע השמורה במכשיר הישן. באמצעות אפליקציית Smart Switch המוכרת שלה, המגיעה מותקנת מראש גם במכשיר Galaxy Note 8.

בסרטון הראשון, מודגם תהליך העברת המידע ממכשיר אייפון למכשיר Note 8, תוך שימוש באפליקציה Smart Switch וחיבור כבל בין שני המכשירים. לאחר החיבור, יופיעו בתוך האפליקציה קבצים שונים אותם ניתן להעתיק, כדוגמת אנשי קשר, תמונות, הודעות SMS, ואפילו רשימת אפליקציות (סמסונג תנסה לשחזר את רשימת האפליקציות המותקנות באייפון על מכשיר ה-Note 8, כך שלא תצטרכו אפילו לחפש אותן בעצמכם). כמובן שסמסונג לא ויתרה על עקיצה אחת לכיוונם של חובבי אפל, ומצהירה במהלך הסרטון כי המעבר מהאייפון ל-Note 8 הוא רעיון מוצלח למשתמשים המעוניינים ״לעשות דברים גדולים יותר״.

בסרטון השני, מדגימה סמסונג את תהליך המעבר ממכשיר ישן יותר מתוצרתה ל-Note 8 חדש. התהליך כמעט זהה לחלוטין, ולאחר חיבור כבל בין שני המכשירים והפעלת האפליקציה Smart Switch יעשה ברובו באופן אוטומטי.

זו, כמובן, לא הפעם הראשונה שבה משקיעה סמסונג מאמצי שיווק ניכרים בכדי לשכנע את המשתמשים כי המעבר ממכשירי אייפון למכשירי גלקסי הוא מהיר וקל. גם אפל (Apple), מצידה, השיקה זה מכבר אתר המסייע למשתמשים לבצע את המעבר ההפוך – ממכשיר אנדרואיד לאייפון חדש.