מספר ימים לפני הסרת הלוט מעל צמד המכשיר(ים) המדוברים של השנה, שייערך בתערוכת המובייל בברצלונה, מתפנה היצרנית הדרום קוריאנית להציג 28 שנות פיתוח למובייל בפרסומת מגניבה ומשעשעת.

בפרסומת ששחררה בערוץ היוטיוב שלה ומתפרסת על כדקה וחצי, מציגה סמסונג כיצד החלה את דרכה בגזרת המובייל עם המכשיר הסלולרי הראשון שלה SH-100 שהושק לראשונה בשנת 1988 ומכר כ-2000 יחידות בלבד, (כן, אז עוד לא היו סמארטפונים) דרך מגוון מכשירים "טיפשים" וכלה בשעון טלפון הראשון שהציגה החברה (בטרם טרנד השעון החכמים) כמו גם פיתוחים שונים למובייל שאמנם זכו לראות אור יום, אך לא נמכרו בהמוניהם בעקבות תג המחיר הגבוה באותם ימים.

https://www.youtube.com/watch?v=z2q7y50zxNU

את הפרסומת שמצולמת במספר סיטואציות שונות, מסיימת סמסונג, איך לא – במכשירים החדשים ביותר ביניהם מכשיר הגלקסי נוט 5, השעון החכם Gear S2 כמו גם משקפי המציאות המדומה Gear VR ומספר מוצרים נוספים. למען האמת, ציפינו לראות בפרסומת אלו שהם רמזים אודות מכשירי הדגל באים של החברה שיוצגו בתחילת שבוע הבא עם תחילת תערוכת הסלולר בברצלונה, למרות העובדה שכמעט כל הפרטים אודותיהם ידועים כבר מראש בזכות הדלפות שונות.

מכשירי ה-Galaxy S7 ו-Galaxy S7 Edge של סמסונג ייחשפו בתחילת שבוע הבא בתערוכת המובייל בברצלונה. אנחנו נהיה שם כדי לדווח לכם.