סמסונג ישראל מציגה את הדור השני של סדרת המחשבים הניידים החדשה -Samsung Notebook Series 9, מחשבי פרימיום דקים וקומפקטים בעלי מאפיינים הנדסיים יוצאי דופן המציגים את החדשנות הבלתי מתפשרת של סמסונג.

סדרת ה- Notebook 9 החדשה נבנתה באופן מושלם עבור צרכנים השואפים לקבל מחשב נייד בעיצוב מרהיב ובמארז הדק והקומפקטי ביותר בעולם. העיצוב הייחודי, ההנדסה החדשנית והרכיבים הדקים במיוחד מנפצים את כל התפיסות המקובלות בעולם המחשבים הניידים ויוצרים מחשב נייד יוצא דופן.  

עיצוב והנדסה
על מנת להגיע לרמת העיצוב הגבוהה ביותר מבלי להתפשר על רמת הביצועים או הפונקציונאליות הושקעו בבניית סדרת ה- Notebook 9 תכנון רב בעיצוב המוצר , מחקר ופיתוח ע"י המעצבים והמהנדסים של סמסונג. רכיבי מפתח כגון פאנל LCD, מקלדת, לוח אם, כבלים, מאווררים וסוללה הותאמו במיוחד על מנת להתאים לגוף השטוח, בעל מעטפת אחת של המחשב הנייד. באמצעות שימוש בטכנולוגיית ה- MaxScreen של סמסונג שולב מסך הגדול באינץ' נוסף באמצעות צמצום שטח מסגרת המסך. וכך, בפעם הראשונה, מציעה סמסונג את מחשב ה- 15 אינץ' בסדרת הפרימיום- Notebook 9  במארז של 14 אינץ'.

 מחשב ה- 15 אינץ' בסדרת ה- Notebook 9 שוקל 1.59 ק"ג במארז שטוח במיוחד של 14.9 מ"מ – קל וקומפקטי בכמעט 50% יותר מכל מחשב 15 אינץ' אחר.

מחשב ה- 13.3 אינץ' בסדרת ה- Notebook 9 שוקל 1.16 ק"ג במארז שטוח במיוחד של 12.9 מ"מ – 28% קטן יותר מהדגם הקודם.

קרא עוד:  סמסונג עובדת על רעיונות נוספים למכשירים גמישים

המחשבים בסדרה מעוצבים בצבע שחור פרימיום בגוף המחשב ואלומיניום מט בצידי המחשב ועל מנת לקבל שלמות ויזואלית, מצוייד במשטח עמיד מפני טביעות אצבעות.

 תכונות וביצועים
|בסדרת ה- Notebook 9  מעבד דור שני Intel® Core™ i5/i7, זיכרוןGB 8/ GB4 וכונני SSD GB 128/ GB256. כמו כן, למחשבים מהירות הדלקה של 9.8 שניות, התעוררות ממצב רדום של 1.4 שניות ומהירות גלישה מהירה פי 2. למחשבי ה- 15 אינץ' סוללה המחזיקה עד 10 שעות בדגם 15 אינץ, ו-9 שעות לדגם 13.3 אינץ.

מסכי ה- HD וה- SuperBright Plus עם התצוגה האנטי רפלקטיבית מבטיחים נראות מצוינת גם בשימוש בחוץ באור שמש ישירה וזווית צפייה רחבה של 170 מעלות המאפשרת צפייה נוחה במיוחד.

המסך עם החישה האוטומטית והמקלדת עם התאורה האחורית מתאימים את עצמם לתנאי התאורה מסביב ומספקים בהירות אופטימאלית  לשימוש בסביבה בהירה או חשוכה במיוחד.

בנוסף, סמסונג משלבת את טכנולוגית הAnti-aging  בסוללה, טכנולוגיה המאריכה את חיי הסוללה עד 1500 מחזורי טעינה (לעומת 500 המוגדר כסנטדרט).

קלות השימוש
לסדרת ה- Notebook 9  כרית מגע " multi-touch" עם ציפוי זכוכית וחיישן תמונה לשליטה נוחה יותר, גמישות מרבית ושימוש מדויק .

בנוסף, ביצועי חיבורי האינטרנט האלחוטיים המשופרים מאפשרים למשתמש להתחבר לאינטרנט מכל מקום ובקלות.

הגדרת המחשב הנייד מעולם לא הייתה קלה יותר- באמצעות מערכת ההגדרות של סמסונג ניתן להשתלט על המחשב ולייעל את השימוש בו. על ידי מס' קטן של צעדים וקיצורי מקשים ניתן להתאים פונקציות פשוטות במחשב ולהריץ את המחשב בצורה מהירה יותר.

קרא עוד:  סקירה: Samsung Galaxy Tab S5e – טאבלט פרימיום איכותי

 ירון דרורי, מנהל תחום פי.סי, סמסונג אלקטרוניקס ישראל: " סדרת ה- Notebook 9 החדשה מייצגת את שיא האומנות, העיצוב, החדשנות וההנדסה. הסדרה החדשה מגלמת בתוכה את המורשת והמקוריות של הסדרה הקודמת, תוך שדרוג הביצועים והנראות. העיצוב האירודינאמי המעודן מייצג את החדשנות של סמסונג, בשילוב עם פונקציונאליות וביצועי שיא".

 את המחשבים הניידים ניתן לרכוש אצל המשווקים המורשים וברשת "באג"

מחיר מומלץ לצרכן-

  • ·         900X3C – 7499 ש"ח
  • ·         900X3C-PRO – 9399 ש"ח
  • ·         900X4D – 6399 ש"ח
-פרסומת-
מדור ההודעות לעיתונות של האתר נותן במה לחדשות ולהכרזות המתרחשות בשוק הישראלי. זהו שירות לציבור קוראי האתר והכתבות פורסמו כלשונן וככתבן. אין האתר אחראי על תוכן הכתבה והוא אינו קשור או מושפע מכך.