בדיוק כמו שציפינו, סאני תקשורת, נציגת סמסונג בישראל השיקה את Samsung Magic Touch S5603. המג'יק טאץ' שאותו סיקרנו לפני כשבועיים (שבעולם מוכר בדגם S5600).

עדכון: מחירי החבילות פורסמו.
במסגרת חבילות ידוע מראש – תשלום חד פעמי בסך 499 ש"ח, או 49 ש"ח * 36 חודשים – עם החזר כספי של 30 ש"ח בחודש, בשימוש מעל 100 ש"ח והחזר מלא בשימוש מעל 200 ש"ח.

סאני תקשורת, יבואנית מכשירי הסלולר של סמסונג ורשת orange משיקות:

Samsung Magic Touch בעל מסך מגע מלא במחיר אטרקטיבי;

הראשון בישראל המאפשר הפעלה חכמה באמצעות כתיבה על המסך

מסך: שלושה מסכי ווידג'טים ראשיים וארבעה מסכי תפריט ראשיים הניתנים להחלפה ע"י תנועת דפדוף בצורה פנורמית;

ממשק: ציור תו על גבי המסך מאפשר מעבר ישיר ממצב נעילה לפונקציות ספציפיות הניתנות לבחירה;

מוסיקה: זיהוי שיר ומבצע ע"י הקלטה של קטע מוסיקה

סאני תקשורת, יבואנית מכשירי הסלולר של סמסונג משיקה ברשת orange את  Samsung Magic Touch (Samsung S5603) מכשיר מגע מלא בעל מסך בגודל 2.8” ובעובי של 12.9 מ"מ בלבד. למכשיר שלושה מסכי בית שונים להתאמה אישית מושלמת עם אפשרות מעבר בין המסכים באמצעות דפדוף פנורמי. המכשיר נמכר בשני צבעים:  שחור מבריק עם פאנל אחורי נוסף בשחור מאט ולבן מבריק עם פאנל אחורי נוסף בצבע לבן מאט עם איורים.

למכשיר ממשק משתשמש סמסונג טאצ'וויז (TouchWiz) משודרג המאפשר גישה מהירה למגוון יישומים במכשיר באמצעות דפדוף בין שלושה מסכי ווידג'טים ראשיים וארבעה מסכי תפריט נוספים – מולטימדיה, כלים, תקשורת ותפריט ראשי. הממשק אנימטיבי עם סרגל ווידג'טים וגישה לבנק ווידג'טים של סמסונג הכולל אייקונים של עשרות קיצורי דרך הניתנים להורדה ישירות למכשיר. למכשיר אפשרות להפעלה חכמה באמצעות ציור תו על גבי המסך המאפשר מעבר ישיר ממצב נעילה לפונקציות ספציפיות הניתנות לבחירה; המכשיר דור 3.5 בעל פונקצית זיהוי מוסיקה המאפשרת הקלטה ספונטנית של מוסיקה מכל מקור וזיהוי המבצע (תומך רק בשירים בלועזית).

קרא עוד:  כמה ימים לפני ההכרזה, שאומי חושפת את מערך הצילום של מכשירי ה-Redmi K30

ל- Samsung Magic Touch מסך מגע מלא TFT, בגודל 2.8” ברזולציה של 320X240 פיקסלים עם אפשרות להגדרת תמונה פנורמית מלאה במצב המתנה. מסך המגע אנימטיבי עם חיישן תנועה למעבר בין צפייה אופקית ואנכית הפועל באמצעות סיבוב ידני של המכשיר בעת צפייה בעמודי אינטרנט והזנה של טקסטים באינטרנט, דפדוף באלבום התמונות וצפייה בסרטי וידאו. למכשיר Zoom  המאפשר הגדלת אובייקט על ידי שתי לחיצות על גבי המסך בעת צפיה בתמונות או גלישה באינטרנט. פונקציית ה Zoom עובדת גם בהודעות SMS על ידי לחיצה על מקש הווליום.

ל- Samsung Magic Touch מהירות גלישה של 2.8Mbps ודפדפן אינטרנט מובנה תומך HTML עם אפשרות לשינוי גודל דפי האינטרנט על ידי לחיצה כפולה על מרכז המסך (או בלחיצה על מקש הווליום) ושליחת וקבלת דואר אלקטרוני מתיבת הדואר הפרטית. המכשיר מאפשר צפיה והצגה של קבצי MS Office (Document Viewer) .

ל- Samsung Magic Touch אפשרות לנעילה חכמה המאפשרת את ביטול נעילת הטלפון ומעבר לפונקציה מסוימת כגון שליחת הודעות או אנשי קשר, על ידי ציור תו, אשר הוגדר מראש ע"י המשתמש, על גבי המסך. ביחס ליישומים ניתן להגדיר תו אשר ציורו על גבי המסך יכניס את המשתמש ישירות אל היישום המסוים, לדוגמה – תו S יפתח ישירות יישום הודעות SMS . ניתן להפעיל פונקציה זו כשהמכשיר נעול בלבד.

בנוסף, למכשיר אפשרות לגישה לתפריט מהיר ליישומים שימושיים על ידי לחיצה ארוכה על המקש האמצעי.

קרא עוד:  מוקדם מהצפוי: סמסונג תציג את גרסאות 2020 של סדרת Galaxy A עוד החודש

עוקב נייד – (Mobile Tracker) תכונה המאפשרת קבלת התרעה ב SMS במקרה שהמכשיר נגנב והותקן בו כרטיס SIM אחר.

שיחה מדומה – לחיצה ארוכה על מקש הווליום בזמן המתנה תפעיל שיחה מדומה.

מאגר וידג'טים

ה – Samsung Magic Touch מבוסס ווידג'טים ובעל אפשרות להתחברות לאתר אינטרנט ייעודי של סמסונג העולמית ובו אין ספור ווידג'טים להורדה ישירות למכשיר ולפי העדפת המשתמש. הכניסה לאתר הייעודי הינה באמצעות אייקון בשם More Widgets מאגר הווידג'טים מאפשר בין היתר קישורים לאתרים חיצוניים, רשתות חברתיות, ואפליקציות תוכן שונות.

הווידג'טים המובנים של orange:

orange time – קיצור דרך למגוון עולמות תוכן בפורטל orange time

my orange – אזור אישי של המשתמש בפורטל orange time