סמסונג משיקה בארץ מכשיר לשוק הביניים ברשת אורנג’. המכשיר מדור 2.5 מגיע בתצורת צדפה עם מסך 2.2 אינצ’, מצלמה 1.3MP, זיכרון להחרבה ב-microSD, קישוריות Bluetooth וכמה כפתורים להתאמה אישית.

Samsung S3600 ברשת orange

סליידר דור 2.5, בצבע ורוד, זהב או כסף מטאלי; כרטיס הרחבה; קישוריות Bluetooth ; נגני מוזיקה ווידאו; מצלמת 1.3 מגה פיקסל

סאני תקשורת, יבואנית מכשירי הסלולר של סמסונג בישראל משיקה ברשת orange את Samsung S3600, מכשיר סליידר דור 2.5, המשלב אלומיניום מטאלי ושימוש בקווים נקיים. המכשיר נמכר בשלושה צבעים: זהוב ורוד וכסוף.

למכשיר מסך צבעוני  2.2",65,000 צבעים, 176 X 220 עם ממשק משתמש אנימטיבי הניתן להתאמה אישית של ערכות נושא שונות כגון גודל וצבעוניות הפונטים.

מקשים ייעודיים:

ל-  Samsung S36004 מקשים ייעודים המהווים קיצורי דרך לתפריטים שונים, כך שבלחיצת כפתור מלוח המקשים ניתן להגיע למקשי הניווט, פונקציות הארגונית, "My Menu", מקש ייעודי לגישה לתפריטים נוספים לפי בחירה אישית ולתפריט Bluetooth במצב המתנה.

מולטימדיה:

מצלמת 1.3 מגה פיקסל ומצלמת וידאו (תומכת בפורמטים MPEG4, H.263) לצילום תמונות וסרטונים. זכרון מובנה של  25MB זכרון פנימי וגם ע"ג כרטיס הרחבה (עד 2GB). נגן מוזיקה תומך MP3/AAC/AAC+/e-AAC+/WMA/AMR/MIDI Playback המאפשר האזנה למוזיקה והפעלה במקביל של אפליקציות ופונקציות נוספות בטלפון, ונגן וידאו המאפשר ניגון סרטונים שצולמו או סרטונים שהורדו. המכשיר תומך ב- Bluetooth A2DP  ומאפשר האזנה סטריאופונית לשירים באמצעות אזניות תואמות, וכולל רדיו FM מובנה עם תכונה ייחודית המאפשרת הקלטתם שירים ישירות מהרדיו והמרתם לרינגטונים למכשיר.

קרא עוד:  סמסונג השיקה בישראל את סדרת Galaxy A החדשה

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.