סמסונג משיקה בישראל דרך קבוצת חיון דיסק נייד 2.5” בחיבור 2.0 USB ובנפח 1TB. הדיסק החדש בא להחליף את הכונן ה-500GB שהיה נפוץ עד כה ומספק פתרון בעל נפח גדול ובמידות קטנות.

"שוק הכוננים הקשיחים החיצוניים צפוי לגדול בקפיצות מכיוון שצרכנים דורשים שטח אחסון שהוא קל ובטוח לנשיאה", אמר ארמו דריהם, סמנכ"ל שיווק ומכירות בקבוצת חיון, "כונני ה-S, הידידותיים לסביבה, מציעים עיצוב ייחודי במגוון צבעים אופנתיים עם דחיסות גבוהה, חיבור קל וחבילת תוכנות לאבטחת מידע".

סדרת הכוננים הניידים היוקרתית של סמסונג, ה-S2 Portable, מספקים ניידות גבוהה לצד משקל נמוך (150 גרם), זאת בנוסף למגוון תוכנות גיבוי ואבטחת מידע:
תוכנת AutoBackup לגיבוי אוטומטי של הנתונים הקיימים במחשב, Secret Zone  המאפשרת גישה בלעדית לבעל הכונן למשל במקרה של אובדן, ו-Safetykey המאפשרת להגן על תוכן מגובה על-ידי הגדרת סיסמה כחלק מפונקצית הגיבוי האוטומטי של Samsung.

מחירו של הכונן יחל מ–350 ש”ח לנפח 500GB ו-600 ש”ח לנפח 1TB.

-פרסומת-
מדור ההודעות לעיתונות של האתר נותן במה לחדשות ולהכרזות המתרחשות בשוק הישראלי. זהו שירות לציבור קוראי האתר והכתבות פורסמו כלשונן וככתבן. אין האתר אחראי על תוכן הכתבה והוא אינו קשור או מושפע מכך.