סמסונג (Samsung) לא הסתפקה בהצגת הטלפונים החדשים שלה בסדרת ה-Galaxy S10, אלא הציגה גם עוד כמה וכמה דברים חדשים, כולל צמד צמידי כושר שאמנם עונים לשם Galaxy Fit, וגם Galaxy Fit e, אבל מזכירים כמובן מאוד את צמידי ה-Gear Fit של (לא ממש) פעם.

שני הצמידים מתרכזים בכושר כמובן, כשלפי החברה ניתן לבחור באפליקציה המלווה, Samsung Health, לא פחות מ-90 פעילויות כושר וספורט שניתן לעקוב אחריהן באמצעות הצמידים החדשים והממשק המופשט שלהם. שני הצמידים גם עמידים בפני מים בעומק של עד 5 אטמוספירות, וכן עומדים בתקן הצבאי MIL-STD-810G.

Galaxy Fit מציע מסך AMOLED בגודל 0.95 אינץ' ברזולוציה של 120×240 פיקסלים. הוא שוקל 24 גרם ומציע סוללה בנפח עבודה של 120 מילי-אמפר/שעה. הצמיד הזה מגיע עם 512 קילו-בייט זיכרון עבודה ו-2 מגה-בייט זיכרון אחסון. הטעינה שלו אלחוטית באמצעות NFC.

גרסת ה-Galaxy Fit e תהיה זולה יותר מאשר הגרסה 'הרגילה' ומסיבות רבות, ובראשן המסך שהוא PMOLED שמציע צבעי שחור/לבן בלבד. גודלו של המסך 0.74 אינץ' והרזולוציה שלו היא 64×128 פיקסלים בלבד. מכיוון שכך הוא גם קטן יותר וקל יותר עם משקל של 15 גרם בלבד. באופן טבעי הסוללה קטנה יותר ומציעה נפח עבודה של 70 מילי-אמפר/שעה. בנוסף, ההטענה שלו היא באמצעות כבל רגיל ולא באופן 'אלחוטי'. תצורת הזיכרון שלו היא 128 קילו-בייט זיכרון עבודה ו-4 מגה-בייט זיכרון אחסון.

Galaxy Fit יוצע עם רצועות בצבעי שחור ואפור, בעוד Galaxy Fit e יציע את הצבעים שחור, לבן וצהוב. הם זקוקים למכשירי אנדרואיד 5.0 ומעלה או iPhone 5 עם iOS 9.0 ומעלה. המחירים טרם פורסמו.