ה'נקסוס 7' (Nexus 7) של גוגל הוא מחשב-לוח משתלם במיוחד במחיר של 199 דולר, וחברות רבות מנסות "לשבור את השוק" כמו אייסר שהציגה את ה-Iconia A1 הנמכר במחיר של $180, ו-HP שכבר מכרה השנה את הטאבלט שלה, ה-Slate 7. ייתכן כי בסמסונג מתכוונים  להציע לרכישה בקרוב מחשב-לוח זול עוד יותר – במחיר של 129 דולר בלבד.

על-פי Digitimes, מקור אנונימי מתוך החברה הקוריאנית מסר כי היא עובדת על דגם חדש של מחשב-לוח בשם 'Galaxy Tab 3 Lite', מחשב-לוח מוזל במיוחד במחיר של 129 דולר, כ-100 דולר פחות מהמחיר של הנקסוס 7 של גוגל. מפרט המכשיר כולל כאמור מסך בגודל 7-אינצ' בהבחנה של 1024×600, מעבד A9 במהירות 1.2GHz, זיכרון לאחסון בנפח 1GB ומצלמה בהבחנה של 3 מגה-פיקסל.

נראה כי סדרת ה'Lite' מכוונת להיות סדרת מחשבי הלוח הזולים של החברה בעוד סדרת ה'Pro' מכוונת להיות הסדרה המקצועית והיוקרתית יותר. על-פי הדיווח סמסונג תשיק את ה-Galaxy Tab 3 Lite ברבעון הראשון של 2014.

-פרסומת-
מנהל רשתות במקצועו והוא בעליו הגאים של ערוץ היו-טיוב The G3 Show. הוא גיימר, גיק וכל מה שבניהם. דעתן וחובב חפיצים מושבע. שי מחליף טלפונים כמו גרביים וכל כמה חודשים ניתן למצוא אצלו חפיץ חדש ביד. הדבר היחיד שהוא אוהב יותר מחפיצים הוא להשתמש במושגים עבריים (ידעתם שחפיצים הם גאדג'טים?). בזמנו החופשי המועט משמש שי כמקור מידע טכנולוגי ״של החבר׳ה״.