כשסמסונג (Samsung) הכריזה השבוע על שני מכשירי הדגל החדשים שלה, ה-Galaxy S6 וה-S6 edge, היא הקפידה להדגיש את יכולות המצלמה המוגברות שלהם: בשני המכשירים, המצלמה האחורית מציעה רזולוציה של 16 מגה-פיקסלים והקדמית 5 מגה-פיקסלים, כאשר שתיהן מספקות HDR בזמן אמת, מייצב תמונה ואיזון בהירות מבוסס אינפרה-אדום, אשר מעניקים תוצאות משביעות רצון גם בתנאי תאורה קשים. עכשיו הגיע כנראה שלב ההוכחות.

באירועה הכרזה הציגה החברה השוואה בין תמונות שצולמו במכשיריה החדשים לבין תמונות שצולמו ב- iPhone 6 Plus, וכעת מציגה החברה גלריה נוספת של תמונות שצולמו באמצעות המצלמה החדשנית של סדרת ה-S6.

חברת אפל, אגב, כבר הספיקה להוציא סדרת תמונות משלה בשם World Gallery, אשר מציגה תמונות מכל רחבי העולם שצולמו במכשירי האייפון 6, כקונטרה להשוואה של סמסונג.

 

תמונות: GSM Arena

אל תפספסו

 

 

Samsung Galaxy S6

מכשיר ה-Galaxy S6 של סמסונג שהוכרז במרץ 2015 מציג לראשונה עיצוב מתכתי ומלוטש לצד מסך 5.1 אינץ' ברזולוציית 2K, שבב מתומן ליבות Exynos 7, זיכרון עבודה של 3 ג'יגה-בייט ואחסון פנימי החל מ-32 ועד 128 ג'יגה-בייט ללא אפשרות הרחבה. בגבו מצלמה 16 מגה-פיקסל עם ייצוב תמונה אופטי, סוללה בהספק של 2,250mAh שאינה נשלפת וממשק TouchWIZ חדש ומעודכן.

למפרט המלא | Spex.co.il - השוואות מכשירים בקליק

-פרסומת-
מאמין שכל מי שרוצה לדעת עליו משהו כבר גיגל אותו מזמן, זו בכל זאת המאה ה-21. הוא לא הרופא ולא קשור לשלמה.