כשהרעש מתפזר, סמסונג חוזרת וממשיכה במנהגה להפציץ את השוק במכשירים שמתאימים לכל נקודת מחיר, ונקודת המחיר הפעם היא 179.99 דולר ומי שעוזרת לסמסונג למכור, הראשונה כנראה מתוך רשימה שתצמח, היא AT&T – והמכשיר הוא גרסת 2017 של Galaxy J3, מכשיר שוק הביניים של היצרנית הקוריאנית.

כהרגלה סמסונג לא ממש עושה הרבה רעש מסביב למכשירים שהיא אינה מסמנת כמכשירי דגל, וגם במקרה הזה היא לא חורגת ממנהגה.

כך או כך (Galaxy J3 (2017 מציע מסך 5 אינץ' ברזולוציית 1280×720 פיקסלים בלבד. המכשיר פועל על ערכת השבבים Exynos 7570 מרובעת הליבות של סמסונג עצמה, שפועלת במהירות 1.4 ג'יגה-הרץ לכל היותר, וזו קצת הפתעה כי בדרך כלל החבר המציידת את המכשירים בארצות הברית עם מעבד Snapdrgon.

זיכרון העבודה הוא בנפח של 1.5 ג'יגה-בייט וזיכרון האחסון מסתפק ב-16 ג'יגה-בייט שמתוכם, אחרי מערכת ההפעלה אנדרואיד 7 ואחרי האפליקציות של סמסונג עצמה, נותרים כ-10 ג'יגה-בייט פנויים, כשיש אפשרות להרחבה באמצעות כרטיס microSD בנפח של עד 256 ג'יגה-בייט.

המצלמה מאחור מצוידת בחיישן 5 מגה-פיקסל, מקדימה יש 2 מגה-פיקסל, ויש סוללת 2,600 מילי-אמפר/שעה. בשורה התחתונה: עבור מי שממש רוצה סמסונג בכיס.

-פרסומת-
עורך האתר, כתב וותיק בתחום המחשבים והטכנולוגיה. נמצא כאן בסביבה עוד לפני שהאינטרנט הפך למה שהוא היום. היה עורך של מגזינים רבים (כן, מאלה שהודפסו על נייר), כולל PC Plus, חי את העולם הטכנולוגי ומתעורר בדיוק בזמן כשהשליח עומד בדלת עם מוצר חדש לסקירה.