זה לא סוד שסמסונג ממקדת כבר זמן רב את הקמפיינים הפרסומיים שלה נגד אפל ומנסה ללעוג לה ולקהל משתמשיה כמו לדוגמה בטיזר ששחררה החברה שבו היא מציגה תמונות מרהיבות של גלקסיות מהחלל ובסוף הסרטון אף הגיעה רמיזה עבה שבה הוצג עדר כבשים ונכתב "כעת אתה יכול לבלוט מכל השאר." או בפעם שהיא גרמה לתורי ענק באוסטרליה לאחר שהבטיחה שהיא תמכור מכשיר גלקסי תמורת $2. אך הפעם, נראה שהענקית הדרום קוריאנית לוקחת את הקמפיין הזה צעד אחד קדימה כשהיא שוכרת חברת שיווק בשם "Tongue" (לשון) כדי לביים סוג של מחאה או הפגנה מול חנות של אפל שוב בסידני, אוסטרליה.

מה שבעצם קרה (ושתוכלו לראות בסרטון בהמשך) הוא שהגיע אוטובוס שחור עם הכיתוב "Wake up" ועליו כמה עשרות מפגינים לבושים בשחור ומחזיקים בשלטים שעליהם כתוב אותו משפט שבתרגום מאנגלית אומר "התעוררו". לאחר מכן כולם נעמדו מול החנות של אפל והחלו בקריאות "Wake up" כשהם מניפים בשלטים, ולקינוח הם גם החלו לצעוד ברחובות כשהם ממשיכים בקריאות. בנוסף למחאה המזויפת, חברת השיווק שסמסונג שכרה הקימה אתר שנקרא "Wake up Australia" שהדבר היחיד שהוא מציג הוא ספירה לאחור לעבר תאריך שניתן לשער שהוא התאריך שבו יושק הגלקסי הבא, זהו עוד רמז נחמד שאנו מקבלים מסמסונג.

אנו חייבים להודות שזהו תכסיס שיווקי די מוזר שמגיע מסמסונג וכידוע היחס בין שתי הענקיות הללו (אפל וסמסונג) הוא די מתוח גם בבתי המשפט במלחמות הפטנטים בין שתי החברות וגם בתקשורת, כעת נחכה לראות כיצד אפל תגיב ל"מחאה" שזה עתה ספגה. (מקור)

קרא עוד:  סמסונג הכריזה על חיישן צילום ברזולוציית 108 מגה-פיקסל, בשיתוף פעולה עם שאומי

עדכון: סמסונג מכחישה כל קשר לאירוע, האמנם?