השמועות על רמקול חכם שמופעל על־ידי העוזרת הקולית Bixby מבית סמסונג (Samsung) אינן חדשות, ולצד Galaxy Note 9 והשעון Galaxy Watch, חשפה החברה את Galaxy Home.

6 רמקולים, 8 מיקרופונים וסאב־וופר אחד

סמסונג אינה חשפה את כל הידוע על הרמקול, או פרטים על השיפורים ב־Bixby 2.0, אבל כן היא סיפקה מספר פרטים: תחילה, Galaxy Home נועד להיות המרכז של כל הבית החכם, בין היתר בעזרת היישומים Smart Thungs ו־Samsung Hub.

צורתו המוזרה של הרמקול, מעיין חפץ עגול העומד על שלוש רגליים, מזכירה במעט גריל ביתי (כפי ש־MKBHD צייץ). Galaxy Home נושא 6 רמקולים המיועדים להוציא שמע לכל כיוון אפשרי, אפילו מטה, ושמונה מיקרופונים שיכולים לשמוע פקודות מכל נקודה בחדר.

האזנה בין פלטפורמות

באירוע ה־Unpacked, הכריזה סמסונג על שותפות עם שירות הזרמת המוזיקה הפופולרי ספוטיפיי (Spotify), זאת כדי לספק למשתמש דרך נוחה וקלה להזרים מוזיקה בין פלטפורמות. כך לדוגמה, אחד הדברים שהודגמו באירוע היה העברת מוסיקה ישירות מהטלפון לרמקול החכם כאשר המשתמש נכנס לחדר, על־ידי הודעה שתזהה את הכניסה ותבקש אישור להעברה.

כרגע, הוא לא ידוע תאריך ההשקה הרשמי. סמסונג הבטיחה שתספק פרטים נוספים על Galaxy Home "בקרוב". כמה בקרוב? כנראה, בכנס המפתחים הבא של החברה, אשר יתחיל ב־7 בנובמבר. האם הרמקול ישוחרר בזמן לעונת החגים בארה"ב? נחכה ונראה.