מכשיר ה-Galaxy Note שהושק לא מכבר בעולם עושה את צעדיו הראשונים בדרך לשוק הישראלי. סמסונג (סאני) מכינים את הקרקע ויותר ממעוניינים כי מי שיאמץ את הטאבלטפון החדש הם הלקוחות העסקיים לא פחות מהלקוחות הפרטיים.

כחלק מהמהלך, אורנג' הכריזה על אירוע סגור ללקוחות העסקיים שלה, שבו היא תציג לראשונה בארץ את מכשיר ה-Note ותדבר על יתרונותיו לעסקים. המכשיר שמשלב את עולם הטאבלטים עם עולם הסמארטפונים טומן בחובו מספר כלים שיכולים לקרוץ לעסקים כמו עט הסטילוס המצורפת המשתלבת באפליקציות ייעודיות המאפשרות לכתוב הערות בזמן ישיבה, להקליט פגישות ולהשתמש בפנקס וירטואלי, לנהל את הלו”ז, להשיב למיילים ועוד, כשהכל על מסך מגע גדול יחסית של 5.3 אינצ' וברזולוציה גבוהה (800×1280). מפרט המכשיר נחשב גם הוא לחזק יחסית בשוק המכיל מעבד כפול ליבה במהירות 1.4GHz, מצלמה אחורית ברזולוציית 8 מגה-פיקסל, 2 מגה-פיקסל למצלמה הקדמית, וכן תקשורת HSPA ו-WiFi.

יודעי דבר מסרו לנו כי את ההשקה הרשמית של ה-Galaxy Note אנו צפויים לראות מתישהו בסוף החודש, תחילת חודש הבא, אך עדיין אין כל תאריך רשמי או אישור לכך. עוד על המכשיר תוכלו לקרוא  ולצפות בוידאו בסקירה שערכנו לו בחודש שעבר. (תודה לדביר על הטיפ מעמוד הפייסבוק)