סמסונג (Samsung) עובדת בימים אלה על הרחבת השירות Samsung Pay בארה"ב ובדרום קוריאה כדי לכלול אפשרות של רכישות ברשת ותמיכה במכשירים נוספים. מדובר על שירות הארנק האלקטרוני שהושק לפני מספר חודשים במגוון מצומצם של מכשירים כמו ה-Galaxy Note 5 ה-Galaxy S6 Edge, ה-Galaxy S6, וה-Galaxy S6 Edge Plus.

בראיון שהעניק אחד מבכירי החברה הכריז באופן רשמי כי במהלך השנה הקרובה יצורף השירות למכשירים ודגמים נוספים, גם אם פחות מתקדמים, וכי השירות יאפשר רכישות אונליין דרך האינטרנט. יחד עם זאת, לא ציין אילו אזורים נוספים יתמכו בשירות מלבד ארה"ב.

למרות שהוא חדש יחסית, שירות התשלומים של סמסונג כבר הצליח לעקוף שירותים דומים של חברות כמו Apple ו-Google והפך להיות שירות התשלומים הסלולרי הפופולרי ביותר בארה"ב, מכיוון שהדרישה היחידה היא שימוש בשבב ה-NFC, ולכן מספר בתי העסק שתומך בו הוא גדול ומגוון יותר. לקוחות שמנויים לשירות יכולים פשוט לפתוח את האפליקציה הייעודית במכשירם ולהעביר אותו בסמוך לקופה על מנת לשלם עבור הרכישות שלהם, ממש כאילו מדובר בכרטיס אשראי רגיל. לדברי סמסונג, כי 90 אחוז מבתי העסק בארה"ב מקבלים את השירות וההערכות הן שכל משתמש אמריקאי ממוצע רוכש מוצרים באמצעות השירות החדש לפחות 8 פעמים בחודש.

כעת מקווים בחברה שבנוסף להגדלת מגוון המכשירים שתומכים בשירות, הם יוכלו גם להתחרות בשירותי קניות אונליין כמו למשל PayPal ו-Visa Checkout.

קרא עוד:  מיקרוסופט מודה: פרצת אבטחה חשפה חשבונות מייל ב-Outlook

https://www.youtube.com/watch?v=R7WyIBESJ_0