לאחר שאפל (Apple) וגוגל (Google) כבר החלו בהפצת טכנולוגיות התשלומים שלהן, מצטרפת כעת סמסונג (Samsung) אל המירוץ, אולי קצת באיחור.

סמסונג משיקה את אפליקציית התשלומים שלה, Samsung Pay, בשלב זה רק ברחבי ארצות הברית. נכון עתה, סמסונג תציע את אופציית התשלומים הניידים רק במכשירים המתקדמים של החברה, אשר ביניהם סדרת ה-Galaxy 6 על דגמיה וה-Galaxy Note 5.

חברות התקשורת אשר ייתמכו בשירות החדש של סמסונג החל מהיום הן AT&T, Sprint, T-Mobile ו-U.S. Cellular בלבד. כמו כן, סמסונג גם פנתה למספר בנקים וספקי כרטיסי אשראי על מנת לשלבם בשירות שלה, ובין החברות שכבר הצטרפו ניתן למצוא את merican Express, Bank of America, Citibank, MasterCard ו-Visa.

שירות Samsung Pay תומך בטכנולוגית NFC ותשתיות MST, והיא מציעה עסקה מאובטחת מגנטית אשר זמינה באופן נרחב יותר. התמיה ב-MST היא היתרון הייחודי של סמוסנג על פני מתחרותיה, שכן שירות התשלומים של אפל וגוגל תומכים, נכון לעכשיו, רק ב-NFC.

סמסונג יוצאת במבצע השקה לכבוד צאת השירות החדש שלה לשווקים בארצות הברית, ועל כן מציעה לבעלי מכשירים Note 5 ו-+S6 מכסה מתקפל נטען או ארנק אלחוטי בחינם.