כשבוע נותר עד ההצגה הרשמית של Galaxy Note 8 באופן רשמי. אולי לכבוד כך החליטה סמסונג (Samsung) לשחרר לרשת סרטון קצר שמפרסם את האירוע ומנסה לרמוז על מה שצפוי בו.

הסרטון מציג את הגרפיקה והלוגו של האירוע, בהם השתמשה החברה עד כה, אך משתמש גם בהדמיה של עט ה-S-Pen, שמזוהה עם מכשירי ה-Note, כדי לסמן החלפה של מילים. בסרטון ניתן לראות מילים שמוחלפות במילים אחרות כדי לשדר חדשנות ומובילות, כמו למשל המילה Think שמתחלפת ב-Do, המילה Follow מתחלפת ב-Lead, וכדומה. הסרטון מסתיים במשפט Do Bigger Things (עשו דברים גדולים יותר) וחוזר על תאריך האירוע, 23 באוגוסט.

עם זאת, ולמרות שהסרטון לא ממש מספק פרטים על המכשיר, הכל כמעט ידוע, כולל המראה בזכות תמונות שלו שהודלפו לרשת.

Galaxy Note 8 יציג מסך Super AMOLED בגודל 6.3 אינץ’, כלומר מעט גדול יותר מ-S8 Plus. הרזולוציה תהיה 2960×1440 פיקסלים ביחס היבט של 18.5:9. כרגיל כמעט אצל סמסונג הוא יגיע בשתי תצורות, אחת מיועדת לארצות הברית עם שבב ה-Snapdragon 835 של קוואלקום (Qualcomm), ומערכת Exynos 8895 עבור שאר אזורי העולם. נפח זיכרון העבודה מסוג LDDR4X יהיה 6 ג’יגה-בייט, נפח האחסון יהיה 64 ג’יגה-בייט והסוללה תציע נפח עבודה של 3,300 מילי-אמפר/שעה עם תמיכה בטעינה מהירה באמצעות חיבור USB-C.

מערך הצילום הכפול שיוצע ב-Galaxy Note 8 יבוסס על שני חיישני 12 מגה-פיקסל. האחד עם עדשה רחבה והשני עדשת טלפוטו שתאפשר זום אופטי x2. בשני החיישנים תשולב מערכת אופטית לייצוב תמונה. המצלמה הקדמית היא בעלת חיישן 8 מגה-פיקסל ומפתח צמצם f/1.7.

https://youtu.be/dIJ45mImgqc