הפוקוס בימים אלה למכשיר ה-Nokia Lumia  900 בארה”ב, אבל עדיין ישנן עוד יצרניות שתומכות ב-Windows Phone, וכך גם סמסונג הכריזה היום על מכשיר שכזה, אחרי תקופה לא קצרה בה התמקדה במכשירי אנדרואיד.

ה-Omnia M הוא ממשיכו של ה-Omnia 7 (המכשיר הראשון של סמסונג בתחום ה-Windows Phone) ומגיע עם גרסת ה-Mango האחרונה. Omnia M מציג מסך מגע בגודל 4 אינצ’ מסוג Super AMOLED ברזולוציה של WVGA. הוא רץ על גבי מעבד 1GHz וזיכרון של 384MB RAM, מצלמה 5 מגה פיקסל עם פלאש LED ואחסון של 4GB פנימי וכן תקשורת WiFi, Bluetooth ו-GPS.

המכשיר מגיע עם מספר אפליקציות כמו Skype לשימוש במצלמה הקדמית, שירות הצ’אט של סמסונג, ה-ChatON, שיתוף תמונות משפחתיות עם Family Story ו-AllShare המנצל את תקשורת ה-DLNA לשיתוף תכנים בסטרימינג. גרסה 7.5 מגיעה גם עם כונן ה-SkyDrive הוירטואלי ואינטגרציה של Xbox Live לגיימרים.

סמסונג אומרת כי המכשיר יגיע לאירופה בחודשיים הקרובים וגם למקומות נוספים, אך כרגע היא לא מציגה מתחרה לסדרת ה-Lumia בארה”ב ושם נראה כי נוקיה היא השולטת.

-פרסומת-
אתר TGspot.co.il, המתמקד בסיקור עולם המחשבים, המובייל והגאדג'טים מביא את החדשות האחרונות בתחום בזמן התרחשותם. האתר נוסד בשנת 2007 ומאז נחשב למקור החדשות הגדול והעצמאי ברשת הישראלית ומבין המובילים בתחום.