סמסונג (Samsung) הכריזה על דגם ביניים חדש, ה-Galaxy J7 Duo. כפי ששמו מרמז, החידוש העיקרי לעומת דגמי הסדרה הקודמים הוא מצלמה אחורית בעלת עדשות כפולות, האחת באיכות 13 מגה-פיקסל והשנייה באיכות 5 מגה-פיקסל. כמו במכשירים היקרים יותר של החברה, צמד העדשות אמור לספק תמונות חדות ואיכותיות יותר, בעיקר בתנאי תאורה בעייתיים. מצלמת הסלפי הקדמית היא באיכות 8 מגה-פיקסל.

מפרט המכשיר כולל מערכת על שבב מסדרת Exynos בעל שמונה ליבות במהירות 1.6 ג׳יגה-הרץ, 4 גיגה-בייט של זיכרון עבודה (RAM) ו-32 גיגה-בייט לאחסון קבצים, הניתנים להרחבה לעד 256 גיגה-בייט נוספים באמצעות חריץ microSD. המסך הוא בגודל 5.5 אינץ' ומסוג Super AMOLED ברזולוציית HD, והוא מתעקל קלות בצדיו. בנוסף כולל Galaxy J7 Duo חיישן טביעות אצבע המוטמע בכפתור הבית שבקדמת המכשיר, והוא תומך בחיבורי Bluetooth 5.0 ורשתות דור רביעי עם תמיכה בסים כפול (Dual SIM). נפח הסוללה עומד על 3,000 מיליאמפר/שעה. המכשיר יגיע עם מערכת ההפעלה אנדרואיד 8.0 (אוראו) מותקנת מראש, ועליה ממשק ה-TouchWiz של סמסונג.

במסגרת ההכרזה הרשמית, בחרה סמסונג להתייחס רק לפרטי ההשקה בשוק ההודי, שם יגיע ה-Galaxy J7 Duo לחנויות ב-12 באפריל ויעלה כ-260 דולרים. סביר להניח כי יגיע גם לשווקים אחרים, לרבות הישראלי, בהמשך השנה.