כפי שהבטיחה, סמסונג (Samsung) חשפה את Galaxy Watch Active 2, הדור השני של שעון הכושר שלה, ונראה כי הוא לא יותר משלב ביניים בין Galaxy Watch Active שהוכרז בתחילת השנה לבין Galaxy Watch שהוכרז לפני שנה ובמחיר יקר יותר.

העיצוב של Galaxy Watch Active 2 זהה כמעט לחלוטין לקודמו, אך מסך ה-AMOLED גדל מעט, ל-1.2 אינץ' בגוף בקוטר 40 מילימטר ו-1.4 אינץ' בגוף בקוטר 44 מילימטר. הרזולוציה היא 360×360 פיקסלים בשני הגדלים. בנוסף, המסגרת תומכת עתה במגע, כך שניתן להפעיל את ממשק ה-One UI הרץ על גבי מערכת ההפעלה Tizen של סמסונג בעזרת מחוות על שולי המסך, בלי להסתיר את המסך עצמו מהעיניים עם האצבע.

גם במהדורת LTE

המפרט הפנימי זהה כמעט לחלוטין לזה של Galaxy Watch: שבב Exynos 9110 כפול-ליבה במהירות עד 1.15 גיגה-הרץ, זיכרון עבודה (RAM) בנפח 768 מגה-בייט בגרסה הרגילה ו-1.5 גיגה-בייט בגרסה בעלת קישוריות דור רביעי, ואחסון פנימי בנפח 4 גיגה-בייט בכל הגרסאות.

הקישוריות כוללת בלוטות', WiFi b/g/n ו-NFC, וכאמור ניתן לרכוש את השעון בגרסה עם קישוריות 4G עצמאית, שאינה זקוקה לטלפון לשם ביצוע שיחות וכדומה. הסוללה נשארה בקיבולת של 247 מיליאמפר/שעה במהדורה הקטנה יותר ו-340 מיליאמפר/שעה בגרסה הגדולה יותר, כאשר סמסונג מבטיחה כי הן מספיקות ליום עבודה.

Samsung Galaxy Watch Active 2 vs Galaxy Watch, Active, and Gear S3: a good upgrade?

מאחור שודרג חיישן הדופק ועתה הוא כולל 8 דיודות (כלומר נורות LED), ובנוסף יש לשעון חיישן אק"ג (בדומה לשעון Apple Watch), חיישן תאוצה, חיישן כיוון, חיישן גובה וחיישן תאורה. הוא עמיד במים ואבק בתקני IP68 ו-5ATM.

עיצוב בהתאמה אישית

Galaxy Watch Active 2 מגיע עם אפשרות להתאים את עיצוב השעון לבגדים בעזרת צילום שלהם בטלפון, וכל רצועה מגיעה עם קוד QR המתקין עיצוב שעון תואם. הרצועות הן ברוחב 20 מ"מ בכל הגדלים. השעון מגיע בגוף עשוי אלומיניום או פלדת אל-חלד, כאשר המשקל נע בין 26 גרם לגוף אלומיניום בקוטר 40 מ"מ לבין 42 גרם לגוף פלדה בקוטר 44 מ"מ.

https://youtu.be/5WJD4XjYGTM

Galaxy Watch Active 2 יגיע בצבעים כסף, שחור, זהב או זהב ורוד. הוא תומך במכשירי Android 5.0 ומעלה ו-iOS 9.0 ומעלה. מי שברשותו מכשיר Galaxy S9 ומעלה יוכל אף לשלוט ממסך השעון על המצלמה. גרסאות האלומיניום תימכרנה החל מסוף החודש הבא (27 בספטמבר, סוף השבוע שלפני ראש השנה), במחיר של 280 דולר לגרסה הקטנה ו-300 דולר לגרסה הגדולה (ללא 4G). מחיר גרסת הפלדה טרם נמסר.