הסרטון שעלה בשבוע שעבר בו מוצג מכשיר ה-Galaxy S6 Edge החדש בבדיקות לחץ עשה לא מעט באזז ברשת. SquareTrade מצאו כי המכשיר החדש של סמסונג מתעקם ויוצא מכלל שימוש באותו הלחץ בו ה-iPhone 6 Plus נבדק, מה שכזכור שעורר פרשה חדשה בשם Bandgate. כעת, סמסונג הוציאה הודעה רשמית משלה, או יותר נכון הדגימה מחדש את הבדיקה במעבדות הבית, אשר בוחן את המשקל הניתן להעמיס על גבי המכשיר לפני שהוא יוצא מכלל שימוש.

האדג' לאחר הבדיקה של SquareTrade

בסמסונג אומרים כי הבדיקה שנערכה על ידי SquareTrade היא נדירה למדי. אמנם מדובר באותה ‘בדיקת שלושת הנקודות’ המפורסמת שהיא וגם יצרניות אחרות קרוב לוודאי מבצעות (גם אפל), אולם לחץ של 50 ק”ג הוא נדיר מאוד. “הכוח הסביר שנוצר כאשר אדם יושב על מכשיר הטלפון בעת שהוא בכיס האחורי הוא כ-30 ק”ג. תוצאות הבדיקה הפנימיות שלנו מצביעות על כך ש-Galaxy S6 ו-Galaxy S6 Edge אינם מעקמים בבדיקה של 32 ק”ג, השווה ערך להפעלת לחץ וניסיון לשבור חמישה עפרונות בבת אחת.”

עוד אמרה סמסונג כי הבדיקה בוצעה רק על החלק הקדמי, זאת בעוד היא לא בחנה את החוזק של החלק האחורי. “יש טלפונים החכמים עם עמידות שונה בחלק הקדמי או האחורי. SquareTrade בדקה רק את הצד הקדמי, שעלול להטעות צרכנים בנוגע לעמידות טלפונים בכלל”.

קרא עוד:  ברשימה: LG השיקה בארץ את W30 ו-K50s לשוק התקציבי

סמסונג פנתה ל-SquareTrade בבקשה לבחון את חוזק המכשיר בשני הצדדים בשנית כפי שהיא עשתה בוידאו שלה כאן בהמשך. לדבריה, המכשירים עוברים בדיקות רבות לפני שהם מובאים לצרכנים, כולל בדיקות נפילה מגובה, עיקום, לחץ ועוד.

http://www.youtube.com/watch?v=eKburDQAolA