סמסונג (Samsung) פתחה אתר מיוחד להצגת השירות החדש PlayGalaxy Link אותה הציגה בעת ההכרזה על Galaxy Note 10. מדובר בשירות, או אפליקציה למעשה, שיאפשר לבעלי הטלפון החדש של סמסונג להריץ בטלפונים שלהם משחקי PC שיועברו בהזרמה מהמחשב האישי של המשתמש שישמש למעשה כשרת הזרמה. האתר גם מציע להוריד בטה של אפליקציית האנדרואיד ואת היישום למחשב לקראת ההשקה הרשמית של השירות שאמורה להתרחש עוד לפני סוף החודש.

היישום במחשב האישי מאפשר להוסיף כל משחק שמותקן במחשב כדי לאפשר לשחק בו ב-Note 10, ולפי סמסונג כדי שזה יוכל לקרות יש צורך לכל הפחות במעבד Core i5 של אינטל (Intel) שמלווה ב-8 גיגה-בייט של RAM, בכרטיס גרפי GeForce GTX 1060 של NVIDIA או Radeon RX 550 של AMD. ההזרמה תהיה אפשרית גם לטאבלטים החזקים יותר של החברה.

Image result for PlayGalaxy Link

ההתחברות למחשב יכולה להתבצע באמצעות WiFi או באמצעות LTE. הוא גם תומך בחיבור אביזרי משחק ייעודיים המתחברים באמצעות בלוטות', וגם במקלדת ובעכבר.

השירות בינתיים מורץ בבדיקה בארצות הברית ובקוריאה בלבד, ובינתיים הוא גם מוגבל רק למכשירי הדגל של החברה, Galaxy Note 10 וגם +Note 10. עם זאת הוא אמור להיות זמין בהמשך לעוד מכשירים של החברה.