משתמשים באחד ממכשירי הדגל של היצרנית הדרום קוריאנית? ברכותינו. עדכון האנדרואיד 6.0 (מרשמלו) החל להגיע למכשירי הגלקסי אס 6 וגלקסי אס 6 אדג', וזאת לאחר שהפצתו הרחבה החלה בחודש אוקטובר אשתקד למספרים מכשירים תומכים.

סמסונג הודיעה כי החל מהיום (ב'), תחל לשחרר בהדרגה את עדכון האנדרואיד 6.0 למכשירי הדגל האחרונים שלה. בעוד מספר משתמשים בפולין כבר קיבלו את העדכון המיוחל, העדכון אינו הגיע גם לישראל אך גורמים מעריכים כי זה יחל להשתחרר בהדרגה לקראת חודש הבא. עם זאת, יש לזכור כי כבכל עדכון שכזה, יופץ תחילה למכשירים שנרכשו דרך יבואן רשמי – שעל הפצתו אחראית סאני ישראל, אולם אם ברשותכם מכשיר עם רום אירופאי סביר כי תקבלו כבר בזמן הקרוב.

את השינוי הגדול יקבלו בעלי האדג’, שלפי הפרסומים יזכה לשינוי רחב למדי ליכולות המסך הקמור כך שניתן יהיה להציג  על אחד הפאנלים מידע רחב על נתוני ספורט, מניות וחדשות. לצד אלו גם ניתן יהיה להוסיף קיצורים רבים, עד 10 קיצורים שונים ואף תיקיות שלמות, דבר שלא היה ניתן עד כה וכן ישנם גם כלים שונים כמו סרג, מצפן ופנס.

Galaxy S6 Edge Marshmallow update

גרסת האנדרואיד 6.0 (מרשמלו) היא מערכת ההפעלה העדכנית ביותר מבית גוגל. בין יתר החידושים עימה מביאה הגרסה, יזכו משתמשי הגלקסי אס 6 והגלקסי אס 6 אדג' ליהנות מצריכת סוללה משופרת בזכות תכונת ה-Doze שתעביר את המכשיר למצב שינה בעת חוסר שימוש. בנוסף, כעת יוכל גם המשתמש לנהל את הרשאות האפליקציות השונות לאחר התקנתן כמו גם להשתמש בתכונת Now On Tap החדשה עלייה הכריזה גוגל עם הצגת הגרסה לראשונה. ממשק ה-TouchWiz עבר שדרוג קל וכמו גם נוספו שיפורי אבטחה ונפתרו באגים שונים.