סמסונג ידועה באירועים הנוצצים שהיא מקיימת בתערוכת MWC כל שנה. כך בשנת 2010 הציגה החברה את מערכת ההפעלה שלה "באדה" (Bada) באמצעות מצגת מפוארת של צוות ריקוד ואישה מעופפת שהוצגה בתור-"הרוח של באדה". בשנת 2011 הכריזה סמסונג על מכשיר הדגל שלה, ה-SGS2 שבהמשך הפך להיות לסמארטפון הנמכר ביותר של החברה ובין הפופולריים ביותר בעולם.

אך כנראה שאת כל זה לא נראה השנה אצל סמסונג בתערוכת MWC המתקרבת, שכן לפני כשבוע פרסמנו כי סמסונג אישרה שלא תציג את מכשיר הדגל הבא שלה, ה-SGS3, והודיעה שהוא יוצג במהלך השנה ולא בתערוכה בברצלונה. אתמול בשעות הבוקר אישרה החברה הקוריאנית באמצעות מייל לאתר Pc Mag כי כלל לא תארח מסיבת עיתונאים ב-MWC, ולמרות שישנם מספר מכשירים שהיא תציג שם, זה כנראה לא יהיה על במה גדולה כמצופה. "סמסונג מצפה להציג כמה מכשירים חדשים ומרגשים ב-Mobile World Congress 2012" אמרו בסמסונג בהצהרה שנמסרה בשבוע שעבר.

השנה צפויה סמסונג להשיק טאבלט חדש שכנראה יהיה מבוסס על ה-Exynos 5250, מעבד חדש ומהיר ויחד עימו נראה עוד מספר מכשירים שחלקם יהיו מיועדים לשוק הביניים.

אנחנו כאן ב-TGspot נסקר ונביא לכם חדשות מכל ההכרזות המעניינות מהתערוכה שתתחיל ביום ראשון ה-26 בפברואר ועד יום חמישי ה-1 במרץ.