מנכ"ל סמסונג, צ'וי ג'י-סונג, אשר משתתף בתערוכת IFA בברלין יחד עם החברה אשר הוא עומד בראשה, נשאל האם יש שחר להערכות אשר נזרקות מפי אנליסטים בתחום, שסמסונג מתכוונת לרכוש את מערכת ההפעלה WebOS מ-HP, לאחר שזו החליטה לסיים את הרומן קצר הימים ביניהן. התשובה הקצרה שלו היתה: "אף פעם". באותה נשימה הוא גם אמר ש: "אין זה נכון שרכישה של מערכת הפעלה נהיה אופנה" וגם סיפק הצצה לכוונות החברה למערכת ההפעלה הייחודית שלהם, הלא היא ה-Bada באומרו אודות המערכת שסמסונג עובדת: "קשה יותר משרוב המשקיפים מבחוץ חושבים".

עוד חברות שהוצעו ככאלו אשר מעוניינות לרכוש את WebOS הן HTC ואפילו Facebook, ואלו לא פרסמו הודעות לעיתונות לגבי השמועות. אמנם HP וויתרו על המערכת, אך האיש העומד בראש המחלקה האחראית על פיתוח ה-WebOS ב-HP, סטיבן דוויט, אומר שהחברה מחפשת שותפות אשר ישתמשו במערכת להפעלת סמארטפונים, ויש אנשים הגורסים בכל תוקף שסמסונג היו במגעים כאלה לאחרונה, בעוד סמסונג מכחישה בכל תוקף.

-פרסומת-
זהו הפרופיל האישי שלי, והוא יכול לשמש לי כבמה להלל את עצמי ולספר על עצמי סיפורי אלף לילה ולילה... אבל אין הנחתום מעיד על עיסתו, לכן, אצטט את גדולי האומה:"יש איזה רועי אחירון מטומטם מעצבן באתר TGSPOT..." (אריק, טרול, פיקסלים על פורום, 2011)ובנימה רצינית, טכנולוג, כותב להנאתי, גם מצלם (לפעמים).