תמונת הפרופיל בעמוד הפייסבוק הרשמי של סמסונג מובייל (Samsung Mobile) הוחלפה הלילה, ועתה היא מראה את לוגו החברה כאשר הלוגו מקופל ב-S האמצעית. המהלך הזה הוא רמז נוסף מיני רבים שמפזרת החברה לאחרונה לקראת חשיפתו של טלפון ראשון בעל מסך מתקפל.

לפני כשבועיים וחצי הציגה החברה בטוויטר הזמנה לוועידת המפתחים שלה, שתיערך בסן-פרנסיסקו בימים רביעי וחמישי השבוע, וגם בה נראה קו מתקפל שרומז גם הוא לאותו דבר.

סמסונג מבטיחה מזה זמן רב מכשירים גמישים ומתקפלים. כבר ב-2012 היא הציגה מסך גמיש, ב-2013 היא חשפה מכשיר ראשון שהתבסס על מסך כזה – וב-2013 השיקה אותו תחת השם Galaxy Note Edge. ב-2014 היא רשמה פטנט על מחשב לוח המתקפל לגודל של טלפון, ולפני שנתיים וחצי דווח כי היא צפויה להציג מכשיר כזה ב-2017. בשנה שעברה שוב הובטח שזה יקרה "בשנה הבאה" (כלומר השנה), והשנה חזר מנכ"ל החברה על ההבטחה הזו – אך עתה, רגע לפני סוף 2018, נראה שגם אם נראה השבוע מכשיר כזה הוא יושק רק ב-2019. בינתיים זכינו להצצות לא מעטות לעיצוב המכשיר, ולאחרונה אף ראינו מכשיר דומה אך מאכזב מושק בסין.

למרות כל האמור, לא בטוח שנראה השבוע מכשיר מתקפל של סמסונג: האתר Android Authority מדווח כי בשבוע שעבר אמר בכיר בחברה שבאירוע ייחשף רק ממשק המשתמש למכשירים מתקפלים עתידיים, כדי לתת למפתחים זמן להתאים את האפליקציות שלהם למכשירים כאלה עוד לפני שנדע איך הם נראים בפועל.