כשלושה חודשים לאחר החשיפה הרשמית בניו-יורק, משיקה סמסונג ישראל את סדרת הטאבלטים Galaxy Tab S החדשה הכוללת שני טאבלטים בגדלי 8.4 אינץ' ו-10.5 אינץ המצוידים בדור השבבים האחרון, מבנה דקיק, ומסך Super AMOLED מתקדם עם ניגודיות צבעים גבוהה.

 

סדרת ה Galaxy Tab S החדשה דומה מאוד במפרט לסדרת ה Galaxy Pro שהושקה בתחילת השנה אך מביאה איתה רוח עיצובית חדשה הכוללת שיפור במסך מ Super Clear LCD ל  Super AMOLED  עם ניגודיות של 1:100,000 וקיצוץ בעובי המכשיר ב 0.7 מ"מ.

שני המכשירים החדשים, Galaxy Tab S 8.4 ו-Galaxy Tab S 10.5, חולקים מפרט דומה: עובי דקיק של 6.6 מ"מ, מסך מסוג Super AMOLED ברזולוציה WQXGA של 2560×1600 פיקסלים, זיכרון עבודה 3 ג'יגה-בייט, אחסון פנימי בנפח 16 ג'יגה-בייט וחריץ הרחבה לכרטיס microSD עד לנפח 128 ג'יגה-בייט. בגב הטאבלטים מצלמה אחורית עם חיישן ברזולוציה של 8 מגה פיקסל ויכולת צילום וידאו ברזולציית FHD, פלאש LED ומצלמה קדמית עם חיישן ברזולוציה של 2.1 מגה פיקסל. גם הסוללה חזקה במיוחד – 7900mAh לדגם עם מסך 10.5 אינץ' ו=4900mAh לדגם עם מסך 8.4 אינץ'.

בדומה לסדרת הטאבלטים Galaxy Tab Pro שהושקה מוקדם יותר השנה, גם כאן תציע החברה אפשרות בחירה בין שתי גרסאות תקשורת: LTE ו-WiFi בלבד. כאשר גרסת ה-LTE (תושק בשלב מאוחר יותר) תתבסס על על שבב Snapdragon 800 מרובע ליבה 2.3GHz וגרסת ה-WiFi ללא תקשורת סלולרית המבוססת על שבב ה-Exynos 5 Octa המשלב 4 ליבות 1.3GHz Cortex-A7 ו-4 ליבות 1.9GHz Cortex-A15.

בנוסף, ציידה החברה את מכשירי הטאבלטים החדשים בחיישן טביעות אצבע וגב עם גימור יוקרתי ובטקסטורה של שקעים בדומה ל-Galaxy S5, יחד עם ממשק ה-TouchWIZ UX של סמסונג עם אפשרות לעבודה עד 8 משתמשים, יכולת לפיצול מסכים, יישום SideSync 3.0 המאפשרת סנכרון בין הטאבלט למכשיר הסלולר (תלוי בדגם המכשיר) ואף העברת שיחות והתראות בין המכשיר לטאבלט (תומך כרגע רק במכשיר galaxy S5) ומערכת הפעלה אנדרואיד 4.4.

כדי לתת ערך מוסף לרוכשים בארץ, תוסיף החברה מספר הטבות מקומיות בנוסף להטבות העולמיות שמקבלים עם רוב מכשירי סמסונג; כיסוי חכם לטאבלט (ל-2,500 הרוכשים הראשונים), שירות ה-VOD של סמסונג (smart VOD) מתנה לחודשיים, ספר בעברית כל שבועיים דרך שירות "עברית" של ידיעות אחרונות, חודשיים מתנה בעולם הילדים Mogobe, גיליון דיגיטלי מתנה של המגזינים מנטה ובלייזר, חודש בשירות הספרים הקוליים iCast, מנוי לחצי שנה בשירות אחסון המוזיקה MyMusicCloud ובישרות אחסון התמונות והוידאו MydigiPack.

כחלק מהטבות העולמיות ניתן יהיה להוריד את שירות Remote PC המאפשר חיבור ושליטה מכל מקום למחשב האישי וזאת למשך שנתיים, Hancom Office המאפשר צפייה ועריכת מסמכים וספר מתנה בכל חודש משירות הספרים של Kindle.
קובי כליף, מנהל חטיבת המובייל וה IT בסמסונג ישראל אומר כי "השוק בארץ צורך מכשירי פרימיום וכי המכשיר בא להתחרות באייפד אייר הן באיכות המסך (ניגודיות של 1:100,00) וכן בעיצוב המכשיר ומידותיו (6.6 מ"מ עובי)"

המכשירים בגרסת ה-16GB WiFi יהיו זמינים בצבעי לבן וברונזה ויחלו להימכר החל ממחר (ב'), בכל הרשתות הסלולריות (לדגמי 10.5 אינץ') ובשוק החופשי במחיר של 2,000 ש"ח לדגם ה 8.4 אינץ' ו-2400 ש"ח לדגם 10.5 אינץ'. כאמור דגמי ה LTE ישווקו מאוחר יותר השנה.

http://www.youtube.com/watch?v=qwpfT9jtsMk