לא רק חומרה: סמסונג נכנסת לתחום המוזיקה ומציגה שירות מוזיקה חדש הנקרא Milk Music. השירות מוצע בחינם, ללא פרסומות אולם כרגע רק לבעלי מכשיר סמסונג ורק לתושבי ארה”ב.

התזמון אינו מקרי, שכן רק בשבוע שעבר סמסונג חשפה את מכשיר ה-Galaxy S5 שיגיע בחודש אפריל הקרוב, אך כבר עכשיו בעלי מכשיר Galaxy S3, S4 או ה-Galaxy Note 2, Note 3 (הגרים בארה”ב), יכולים להוריד את האפליקציה דרך חנות Google Play.

השירות החדש של סמסונג מציע 13 מיליון שירים ומעל 200 תחנות רדיו אינטרנטיות ואפשרות לבנות את רשימת ההשמעה באופן אישי לפי שיר או אמן, בדומה לאפליקציות מתחרות כמו Pandora ו-Spotify ואחרות. עוד הוא יציע גם שירים בלעדיים ואפשרות לחזור אחורה לעד 500 שירים שנשמעו קודם לכן.

Milk Music הוא למעשה שירות הפועל בשיתוף Slacker Radio שגם לשירות זה אפליקציה ייעודית, אולם בעוד למשתמשי סמסונג הוא מוצע בחינם, האפשרות השנייה עולה $4 לחודש. בינתיים, עד שסמסונג תאפשר את השירות לכלל המשתמשים, האנשים של AndroidPolice כבר הצליחו לשלוף את האפליקציה כקובץ APK להורדה למכשירים נוספים.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.