סמסונג מציגה את הגרסה שלה לחנות הפליי סטור והשיקה פורטל שירותים חדש המכונה Samsung Content & Services. הפורטל הזמין דרך הדפדפן או הסמארטפון מספק את מגוון התכנים והשירותים שיש לסמסונג להציע בהתאמה אישית למכשירי המשתמש, וכולל גישה לחנות האפליקציות של סמסונג, שירות המסרים המידיים ChatON, הפעלת שירותים מרחוק כמו איתור ו-AllShare וכן הודעות ומדריכים.

הפורטל זמין גם בשפה העברית (בצילום) וניתן לגשת אליו דרך דרך אתר סמסונג ונדרש חשבון משתמש למי שעדיין לא יצר זאת דרך המכשיר. הפורטל כרגע לא מאפשר להתקין אפליקציות מרחוק ורק מאפשר לקרוא עליהם מידע והוראות כיצד לגשת לחנות דרך הנייד. אפשרות שימושית בעיקר היא איתור המכשיר מרחוק, ובמידה והפעלתם את השירות על מכשיר הסמסונג שלכם תוכלו לאתר אותו במפה, לנעול עם סיסמא, לצפות בשיחות האחרונות ולמחוק את המידע מרחוק.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.