מסע הרענון של מכשירי ה-Galaxy A, סדרת הביניים של סמסונג (Samsung), נמשך. כעת הגיע תורו של Galaxy A20s שמיועד לחלק התחתון של שוק הביניים. הוא מציע כמה שינויים לעומת המכשיר אותו הוא מחליף, Galaxy A20, אך במהות לא מדובר בשיפור משמעותי. הוא גם הגיע יחסית מהר לאחר השקת קודמו.

A20s צמח מ-6.4 ל-6.5 אינץ' ונותר ברזולוציית +HD, ובאותו עיצוב כמו הטלפון הקודם – קרי Infinity V עם מגרעת קטנה יחסית למעלה. סמסונג גם החליפה את המערכת על שבב ובמקום Exynos 7884 מותקנת עכשיו Snapdragon 450 של קוואלקום (Qualcomm). עוד שינוי בתצורה הוא שמעבר ל-3/32 גיגה-בייט זיכרון יימכר המכשיר גם בדגם של 4/64 גיגה-בייט זיכרון.

אבל כנראה מה שהכי בולט לעין הוא שמאחור יש כבר שלוש מצלמות במקום השתיים בדור הראשון של הטלפון. החיישן הראשי הוא בגודל של 13 מגה-פיקסל, מצלמת הרוחב מצוידת בחיישן 8 מגה-פיקסל ולמצלמת העומק יש חיישן בגודל של 5 מגה-פיקסל. בעצם התוספת היא מצלמת הרוחב, וגם מקדימה המצלמה זהה ומצוידת בחיישן 8 מגה-פיקסל.

גם הסוללה נותרה כמות שהיא, בנפח עבודה של 4,000 מילי-אמפר/שעה ועם תמיכה בטעינה בהספק של 15 וואט, וחיישן טביעות הצבע נותר גם הוא במקומו ובצורתו מאחור. המחיר יהיה כ-170 וכ-200 דולרים בהתאמה לכמות הזיכרון.

-פרסומת-
עורך האתר, כתב וותיק בתחום המחשבים והטכנולוגיה. נמצא כאן בסביבה עוד לפני שהאינטרנט הפך למה שהוא היום. היה עורך של מגזינים רבים (כן, מאלה שהודפסו על נייר), כולל PC Plus, חי את העולם הטכנולוגי ומתעורר בדיוק בזמן כשהשליח עומד בדלת עם מוצר חדש לסקירה.