סמסונג (Samsung) ממשיכה בשדרוג השנתי של מכשירי Galaxy A, משפחת מכשירי שוק הביניים של החברה. הפעם הזה תורו של Galaxy A41, וכפי שניתן ללמוד ממספרו הוא כבר נמצא בחלק התחתון יחסית של שוק הביניים. למרות חשיפתו, הוא אינו מיועד להגיע לשוק הגלובלי לפני יוני 2020, אם בכלל, ובהתאם להתפתחות של נגיף הקורונה (Coronavirus).

כמו שאר חברי המשפחה, לדוגמה Galaxy A51, גם ה-Galaxy A41 מציע שורה של שיפורים לעומת ה-Galaxy A40 מהדור הראשון של המשפחה.

הוא יגיע עם מסך sAMOLED בגודל של 6.1 אינץ' ברזולוציית +FHD אבל הוא עדיין יגיע עם מגרעת טיפה למעלה,שמכילה את מצלמה עם חיישן 25 מגה-פיקסל, אבל לעומת זאת יש חיישן טביעות אצבע מתחת למסך במקום מאחור, וזה בפני עצמו שיפור משמעותי למדי.

מאחור יש שלוש מצלמות בעמודה ולא בריבוע כפי שנהגה סמסונג בטלפונים האחרונים שלה. למצלמה הראשית יש חיישן בגודל 48 מגה-פיקסל, והיא מלווה במצלמת רחבה במיוחד עם חיישן 8 מגה-פיקסל ובמצלמה למדידת עומק תמונה בה שיבצה סמסונג חיישן 5 מגה-פיקסל.

אחת ההפתעות מתחת למכסה המנוע היא השימוש במעבד Helio P65 של מדיה-טק (MediaTek). החברה שיבצה לצידו 4/64 גיגה-בייט זיכרון. לסוללה יש נפח עבודה של 3,500 מילי-אמפר/שעה והיא תגיע עם מטען 15 וואט. המכשיר יגיע כמובן כבר עם Android 10 ועם הממשק המעודכן One UI 2.0. יש גם תמיכה ב-IP68.

-פרסומת-
עורך האתר, כתב וותיק בתחום המחשבים והטכנולוגיה. נמצא כאן בסביבה עוד לפני שהאינטרנט הפך למה שהוא היום. היה עורך של מגזינים רבים (כן, מאלה שהודפסו על נייר), כולל PC Plus, חי את העולם הטכנולוגי ומתעורר בדיוק בזמן כשהשליח עומד בדלת עם מוצר חדש לסקירה.