סמסונג ישראל השיקה היום, יום שלישי, על השקה של מכשירי Galaxy J Pro בישראל. במסגרת ההשקה הזו היא התחילה במכירת שני מכשירים: J5 Pro ו-J7 PRo, זה עם מסך sAMOLED בגודל של 5.2 אינץ' והשני עם מסך בגודל הסטנדרטי כבר של 5.5 אינץ'. שני המכשירים, כמו כל המכשירים בסדרת ה-Galaxy J עד היום, גם המכשירים החדשים מיועדים לשוק הביניים, והם יימכרו במחיר מומלץ של 1,199 שקלים ו-1,399 שקלים בהתאמה, ובצבעי שחור, כסף וזהב. סדרת ה-J Pro, לעומת ה-J, כבר מגיעה עם גוף מתכתי אחוד שמקנה לה מעט יותר מראה יוקרתי.

שני המכשירים מבוססים על המערכת על שבב Exynos 7870 בעלת שמונה הליבות שפועלות במהירות של 1.6 ג'יגה-הרץ, ושניהם מגיעים עם אנדרואיד 7.0. כמו כן שניהם מגיעים עם אותן מצלמו מקדימה ומאחור, 13 מגה-פיקסל בכל אחד מהמקרים. עוד דבר שהוסיפו בגרסת ה-Pro של המכשירים זה קורא טביעות אצבע שמשולב בכפתור הבית.

ההבדלים בין המכשירים הם ברזולוציה, HD בלבד ב-J5 Pro לעומת FHD ב-J7 Pro, וכן בזיכרון: 2/16 ג'יגה-בייט והרבחת אחסון בעוד 256 ג'יגה-בייט לכל היותר ב-J5 Pro, וכאן ההבדל מול האח הגדול יותר משמעותי יותר: הטלפון הבכיר בין השניים מגיע עם 3/64 ג'יגה-בייט זיכרון עם הרחבת האחסון בעוד 128 ג'יגה-בייט כל היותר. עוד הבדל הוא כמובן בסוללה: 3,000 לעומת 3,600 מילי-אמפר/שעה בהתאמה. הבדל נוסף הוא בתמיכה של ה-J7 Pro בתכונת ה-Always On של אנדרואיד.

קרא עוד:  סמסונג הכריזה על Galaxy A10s, שדרוג לטלפון שוק הכניסה

שני המכשירים כבר זמינים בחנויות.