האם סמסונג (Samsung) מתכוונת להקדים את ההשקה של Galaxy S8 (גלקסי אס 8) ואחיו ה-S8 Edge כבר לינואר הקרוב? כך עולה מדיווחים חדשים שטוענים שמדובר בניסיון של החברה להתגבר על פרשת הסוללות המתפוצצות ב-Galaxy Note 7 (גלקסי נוט 7), ועל הקריאה להחלפה (Recall) שהגיעה אחרי שהפרשה התפוצצה.

על פי דיווחים של אנליסטים שמקרובים לחברה, היא תקדים את ההשקה לינואר, במקום להכריז על המכשירים החדשים בתערוכת MCW 2017 כהרגלה בכל שנה, כדי לקבל את הבמה כולה לעצמה. כך היא גם תוכל, לטענתם, לשכנע את לקוחותיה לרכוש מכשיר חדש, חף מבעיות ובטוח לשימוש, מאשר לשכנע כי הבעיות ב-Note 7 תוקנו.

בתוך כך, דיווח אחר מעלה השערה כי ייתכן והיצרנית הדרום קוריאנית תסיר החל ב-Galalxy S8 את יציאת האוזניות, בדומה ליצרניות קטנות שכבר עשו זאת לפניה, ובדומה גם ל-iPhone 7 (אייפון 7). במקום בשקע המיושן הלקוחות יוכלו להשתמש ביציאת ה-USB C לצורך פעולה זו. בנוסף, ייתכן כי היא תשלב במכשיר יציאה חדשה, אותה פיתחה בעצמה, שתשמש כמקור לאודיו תוך כדי צירוף מתאם לאריזת המכשיר.

בעניין אחר, על פי דיווחים קודמים נראה כי מכשיר הדגל הבא של סמסונג יוצע בשני דגמים, אחד בעל מסך בגודל 5.5 אינץ' והשני בגודל 5.1 אינץ' כשלשניהם רזולוציה זהה ומסך קמור.