סמסונג אלקטרוניקס מכריזה על השקת פלטפורמת bada 2.0, גרסא חדשה ומשופרת של מערכת ההפעלה bada, התומכת ב-NFC, אפליקציות אינטרנט כולל HTML 5 ו-WAC, Multitasking,  ממשקי משתמש נרחבים, וזיהוי קולי.

סמסונג שיפרה את חווית המשתמש ב- bada עם אפשרויות חדשות כגון נעילת מסך אישית, ניהול תצוגת מסכים, וסאונד 3D. לאחר השקתה הרשמית, פלטפורמת ה-bada התפתחה באופן רציף בכדי לשפר את חווית המשתמש ולאפשר למפתחים ליצור אפליקציות עשירות בתכונות. הפלטפורמה המשודרת הינה תוצר של התקדמות פיתוח מואצת אשר ממצבת את ה-bada 2.0 לצד פלטפורמות סמארטפון פופולאריות אחרות.

JK Shin, נשיא וראש חטיבת התקשורת הסלולארית בסמסונג: "אנו גאים בהצלחת הגרסא המקורית של פלטפורמת ה-bada , אשר הושקה בתערוכת ה-MWC בשנה שעברה. פלטפורמת ה-bada 2.0 החדשה יציבה ומגוונת ונשענת על הצלחת קודמתה. בנוסף, יצרנו וחיזקנו את ה-Eco System סביב ה-bada על מנת להבטיח שמפתחים יוכלו ליצור את האפליקציות שצרכנינו צריכים ורוצים".

ל-bada 2.0, SDK חדש ומשופר הפותח את הפלטפורמה ליותר מפתחים ומערכות הפעלה ל-PC. ה-SDK החדש כולל תוספות כגון מפענח קוד מתקדם, סימולטור מהיר יותר, המאפשרים למפתחים להשיג תובנות פנימיות באשר לביצועי האפליקציות שלהם.

כנס מפתחי bada:

פלטפורמת ה-bada 2.0 הוכרזה במהלך כנס מפתחים בו השתתפו למעלה מ-200 מפתחים מרחבי העולם. הכנס נערך כחלק מועידת מפתחי אפליקציות (ADC), אשר נערך ב-App Planet בתערוכת ה-MWC 2011 בברצלונה. סמסונג קיימה כנסי מפתחים ל-bada ב-40 מדינות סביב העולם ומחזקת את הקשר באופן עקבי עם מפתחי ה-bada.

קרא עוד:  ממתינים למכשירים המתקפלים? לא לפני סוף השנה

כנס המפתחים ל-bada, אשר נערך השנה בברצלונה, מציין את חגיגות השנה מאז השקתו של מכשיר ה-bada הראשון – Samsung wave, וכן, נקודת ציון והזדמנות, לבחון את תוצאות השנה שחלפה. במהלך הכנס הוצגה למפתחים הצלחתה של חנות האפליקציות של סמסונג, אשר גדלה פלאים עם הצלחתה של סדרת מכשירי משפחת ה-wave. מספר הורדות האפליקציות מחנות Samsung Apps בעולם, צפוי בקרוב לעמוד על 80 מיליון הורדות, נתון המשקף את הפופולאריות של אפליקציות ה-bada בקרב משתמשי הסמארטפונים.

במהלך הכנס הוצגה החשיבה והאסטרטגיה של סמסונג, העומדת מאחורי פיתוח פלטפורמת ה-bada. בנוסף, הוצגה תוכנית התמיכה במפתחים אשר מטרתה ליצור סביבת עבודה מושלמת ומתן תמיכה טכנית למפתחים, תוכנית המשקפת את מחויבותה של סמסונג למפתחי ה-bada מסביב לעולם. סמסונג מרחיבה באופן שוטף תוכנית התמיכה על מנת שמפתחים רבים יותר, יוכלו לחוות את היתרונות האמיתיים של פלטפורמת ה-bada.

-פרסומת-
מדור ההודעות לעיתונות של האתר נותן במה לחדשות ולהכרזות המתרחשות בשוק הישראלי. זהו שירות לציבור קוראי האתר והכתבות פורסמו כלשונן וככתבן. אין האתר אחראי על תוכן הכתבה והוא אינו קשור או מושפע מכך.