סמסונג (Samsung) הכריזה על טלפון חדש ומוקשח העונה לשם Galaxy XCover Pro, המיועד לשימוש במקומות בהם נדרשת עמידות גבוהה כמו אצל נותני שירות ועובדי שטח.

סמסונג החזירה כמה פונקציות שכמעט נעלמו מתחום הטלפונים, וכי Galaxy Xcover Pro מאפשר להחליף את סוללת ה-4,050 מיליאמפר/שעה שבגבו בקלות על ידי הסרת הכיסוי החיצוני. יתרה מכך, הוא מגיע עם שני כפתורים פיזיים הניתנים להתאמה, כאשר הם מיועדים לשימוש עם פונקציית 'ווקי-טוקי’ (push-to-talk). זו פועלת באמצעות אפליקציה פרי פותחה של מיקרוסופט (Microsoft) המאפשרת לצ'וטט ולתקשר עם עובדים אחרים באותו הארגון.

Image result for XCover Pro

מלבד זאת, Galaxy Xcover Pro מספק הגנה מלאה כנגד מים ואבק בתקן IP68 עד לעומק של 1.5 מטרים וכן הוא זוכה גם לתקן mil-std-810g הצבאי, מה שאומר שהוא גם עמיד בנפילות ורעידות. קדמת המכשיר מוגנת בזכוכית Gorilla Glass 5.

מבחינת המפרט, Galay XCover Pro נושא מסך בגודל 6.3 אינץ’ ברזולוציית Full HD. הוא משתמש במעבד שוק הביניים Exnos 9611 לצד 4 גיגה-בייט זיכרון עבודה ו-64 גיגה-בייט של אחסון פנימי. בגבו מצלמה 25 מגה-פיקסל עם תמיכה בסריקת ברקוד מובנה וכן מצלמה קדמית 8 מגה-פיקסל.

מחירו של המכשיר הוא 499 דולרים ומיועד להשקה בארה”ב בחודשים הקרובים.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.