חברת סמסונג הכריזה היום על השקת ה-Galaxy NX. מדובר במצלמה ייחודית אשר בשונה מרוב המצלמות מזכירה למעשה טאבלט בממשק המשתמש שלה. ממשק המשתמש הייחודי המבוסס על מערכת ההפעלה אנדרואיד מבית גוגל, הוא עוד דרך של סמסונג לשלב את הטכנולוגיה אותה אנחנו כה מכירים במגוון רחב של מוצרים על מנת להפוך אותם ליותר אטרקטיביים. המצלמה כוללת גם תמיכה במגוון רחב של קישוריות, בהן 3G, LTE, WiFi. קישוריות אלה מאפשרות למשתמש ליהנות ממגוון האפשרויות שמציע מכשיר חשמלי המבוסס על מערכת ההפעלה אנדרואיד,

וכמובן, את האפשרות לשתף את התמונות מכל מקום שהוא.

יתרונות הממשק הבולטים
כפי שאתם יכולים לראות בתמונה שלעיל, מדובר במצלמה מקצועית לכל דבר, עם הייחוד הבולט של השימוש בפונקציות שונות שטרם נראו כמותן במצלמות אחרות. בין אותן הפונקציות ניתן למנות את פונקציית ה- Photo Suggest, אשר מטרתה להעניק הצעות מבוססות מיקום לאתרי צילום פופולריים ברחבי העולם, אשר מצויות במאגר רחב של תמונות אשר צולמו ע"י צלמים נבחרים. כמו כן, פונקציה מעניינת נוספת המצויה במצלמה נקראת Story Album, ומטרתה ליצור מעיין אלבום זיכרונות באמצעות שימת התמונות בציר זמן ייחודי או לשנות את גודלן וסדרן על מנת ליצור אלבום תמונות.

NX2

ומה עם הצילום עצמו?
ניכר כי סמסונג לא שכחה גם מחוויית הצילום והעשירה את המצלמה החדשה בחיישן ה-APS-C MP20.3 במטרה לספק תמונות מפורטות גם בתנאים של תאורה נמוכה. כמו כן סמסונג ציידה את המצלמה החדשה במעבד DRIMe IV Image Signal Processer במטרה לספק איכות טובה וחדות לתמונה שלא תבייש מצלמות מקצועיות בשוק. כמו כן כללה סמסונג מערכת פוקוס היברידית , Hybrid Auto Focus , המבטיחה דיוק וזיהוי לתמונות חדות במהירות תריס של 1/6000 שניות ו- fps8.6 במטרה ללכוד את התמונה ברגע המדויק אותו אנו רוצים לתעד. המצלמה כוללת גם אפשרות לצלם וידאו והיא כוללת מגוון רחב של עדשות שונות במטרה להרחיב את נקודת המבט של המשתמשים ולתת להם אפשרות להציג את התמונות ממגוון רחב של נקודות מבט. המצלמה יכולה להגיע לרזולוציה גבוהה של עד 4608×3456 בתמונות סטילס וצילום וידאו באיכות (Full HD (1080*1920.

קרא עוד:  אפליקציית Apple TV זמינה בישראל - גם בטלוויזיות סמסונג

NX3

ממשק שונה
המצלמה כוללת ממשק מגע ייחודי על גבי מסך מגע 4.8 אינצ', השונה בצורה דרסטית מהממשק הממוצע של המצלמות המוכרות עם מסך מגע "Super Clear" באיכות HD ושליטה במצלמה באמצעות הקול (Voice Control). מלבד הנוחות הכללית בשימוש במערכת ההפעלה עליה מבוססת המצלמה, מערכת ההפעלה העדכנית ביותר של אנדרואיד, ה-4.2 Jelly Bean, מאפשרת למשתמש מגוון עצום של יישומי אנדרואיד לבחירה על מנת להפוך את המצלמה שלו לייחודית יותר ולבצע באמצעותה פעולות נוספות פרט לצילום סטילס או וידאו. דוגמה לאפשרויות שניתן לעשות באמצעות היישומים הם עריכת התמונות בממשק מאורגן שככל הנראה יזכיר או יהיה זהה לממשק העריכה במצלמת האנדרואיד במכשיר שלכם, ואת האפשרות לשתף את התמונות שתצלמו ביתר קלות.

במצלמת ה- Galaxy NX מגוון רחב של תכונות המאפשרות למשתמש לצלם תמונות ייחודיות באמצעות יותר מ- 30 מצבים שונים, באמצעותם ניתן להגיע להגדרות הצילום האופטימליות בהתאם לסביבה ותנאי התאורה הכוללים בכל רגע נתון. כמו כן, הממשק כולל את פונקציית ה- ‘Multi Exposure’ המאפשרת לשלב שתי תמונות יחד על מנת לייצר תמונה ייחודית אחת. פונקציה מעניינת נוספת שתוכלו למצוא במצלמה החדשה, נקראת ‘Animated Photo’ ומטרתה לחבר תמונות ברצף של עד 5 שניות ליצירת קובץ GIF (קובץ של תמונה נעה). כמו כן, פונקציית ה-'Sound & Shot’ המצויה במצלמה מאפשרת למעשה לחבר תמונה וסאונד בזמן שהתמונה מצולמת על מנת לתפוס רגעים בדיוק כפי שהם התרחשו. המצלמה כוללת כאמור מגוון רחב של פונקציות, ואפשרות עתידית להגדיל את כמות הפונקציות באמצעות התמיכה של המצלמה במערכת ההפעלה המוכרת, אנדרואיד.

אין מידע או תאריך משוער להשקת המצלמה בארץ.