סמסונג תשיק ברשת בארה”ב את מכשיר ה-Infuse 4,  מכשיר שהוכרז ב-CES בתחילת השנה, ומאשרת כי זהו אחד הסמארטפונים הדקים שתמצאו, עובי של 8.9 מ”מ בלבד בנקודה הדקה ביותר, ה-Infuse כמעט ששבר את השיא אילולא סוני אריקסון הייתה משיקה את ה-Arc הנמדד 8.9 מ”מ.

גם מפרט לא חסר לנו כאן כשסמסונג ציידה את המכשיר במסך מגע ענק בגודל 4.5 אינצ', גדול עוד יותר מה-4.3 אינצ' הקיים ב-Galaxy S II, כשהוא מקבל את טכנולוגיית ה-Super AMOLED Plus האיכותי של סמסונג שמשפרת את הניגודיות וגם את הראות החיצונית של המסך, עוד יותר ממה שהכרנו ב-Super AMOLED. למעשה, אפשר להגדיר אותו כסמארטפון עם המסך הגדול ביותר, במידה ולא נחשיב את ה-Dell Streak עם מסך ה-5 אינצ'.

עוד תמצאו גם מעבד חד ליבה בתדר של 1.2GHz, מצלמה 8 מגה פיקסל עם צילום 720p, מצלמה קדמית 1.3 מגה פיקסל, קישוריות WiFi ו… אנדרואיד 2.2 (?!). גם לנו זה היה נשמע מעט מוזר, אך בכל זאת זה מה שנקבל עם אפשרות לשדרוג עתידי ל-2.3 וכמובן תמצאו גם את ממשק ה-TouchWIZ כשהוא מגיע מראש עם משחק ה-Angry Birds.

ה-Infuse יושק ברשת הדור הרביעי של AT&T (בגלל זה ה-4G קיים בשם אם עדיין לא הבנתם) ב-15 למאי במחיר של $199 לחוזה שירות בן שנתיים.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.