סמסונג הכריזה בתערוכה ברצלונה על נגן מדיה חדש, ה-Home Sync Media Hub, אבל בניגוד לפתרונות סטרימינג אחרים, הקופסה של סמסונג יודעת לסנכרן ולשתף את התכנים שלנו עם שאר מכשירי סמסונג שבבית.

ה-Home Sync מתחבר לכל טלוויזיה סטנדרטית בחיבור HDMI, ודרכו ניתן לצפות בסרטים ותמונות, לגלוש באינטרנט, להוריד אפליקציות ועוד בממשק צבעוני ונוח לשליטה דרך השלט או דרך סמארטפון של סמסונג עם אפליקציה תומכת. המכשיר מאפשר גישה לחנות הגוגל פליי סטור להורדות נוספות, וכולל דיסק קשיח בפח 1 טרה כך שלא חסר מקום לאחסון תכני מדיה ולנגן אותם ישירות מהכונן.

המוצר הוא כמעין מתחרה ל-Apple TV ו-Boxee שלהם גישה לשלל שירותי התוכן בתשלום כמו Hulu ו-Roku וכן שירותי תוכן חינמיים. לסמסונג כבר קיימים מזה זמן שירותי תוכן בליין הטלוויזיות החכמות, ובכל מעוניינים בחברה לשלב ולספק מעטפת שלמה של תכנים ולאפשר למשתמש לשתף את הסרטונים והתמונות שבמכשירי הסמארפון האישיים ישירות לטלוויזיה.

Samsung Home SYnc back

Home Sync פועל על גרסת ה-Jelly Bean של מערכת האנדרואיד ורץ על מעבד כפול ליבה 1.7Ghz וזיכרון פנימי של 1 ג’יגה. הוא מסוגל לנגן תכנים עד ל-Full HD ותומך בפרופיל אישי לכל משתמש כך שניתן להתחבר אליו בעד 8 פרופילים שונים ולהגדיר אישית את התוכן. באמצעות מכשירי אנדרואיד של סמסונג ניתן לשלוט בו כעכבר וירטואלי או כשלט ולהעביר תכנים שונים באופן אלחוטי.

המוצר יושק בחודש אפריל כשמחירו עדיין לא פורסם. צפו בהדגמת הוידאו כאן בהמשך.

קרא עוד:  גוגל משיקה גם בישראל את שירותי ההזרמה של YouTube

MWC-2013 Samsung

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.