הטלוויזיה – מדמיינים הכל מחדש

עבור שנת 2011, סמסונג דמיינה מחדש את רעיון הטלוויזיה. הלוח, אשר עד עכשיו הקיף את הטלוויזיה במסגרת, עתה – יעלם. עיצוב המסגרת האולטרה צרה החדשה של סמסונג יצר קו חדש למוצרי הדגל – טלוויזיות LED תלת-מימד מדגמי D8000 ו-D7000 וכן פלזמת D6500. בדגם D8000 קיימת מסגרת בעובי 0.2 אינטש בלבד, והצג יותר גדול מאי פעם. בטלוויזיה עם מסך בגודל  65 אינטש נוצר עודף מסך- דבר אשר הופך אותה לטלוויזיית ה- LED התלת-מימד הגדולה ביותר בעולם.

טלוויזיה מדגם D8000 מעניק הנאה מושלמת הן בדו-מימד והן בתלת-מימד. היא מגיעה בצבע כסף מתכתי ומסגרת ToC™ המשדרת יוקרה. בטלוויזיה משולבת טכנולוגיית מסנן שחור, המונעת אור בוהק אשר מופיע על הצג כתוצאה מאור ביתי, וכך גם הצבע השחור כהה יותר והדמויות חדות אף יותר. בטלוויזיה הוטמעה גם טכנולוגיית ריכוך קולנועי המאפשרת אפקט תנועה רך יותר בזמן צפייה בדיסקים בלו-ריי. יחס הניגודיות עומד על 1 ל-3 מיליון. הפלזמה מגיעה עם משקפי תלת-מימד מתאימות ושלט מגע רב תכליתי. השלט גם מהווה מקלדת וירטואלית המסייעת בגלישה באינטרנט. לטלוויזיה יש גם  טכנולוגיית WiFi המאפשרת התחברות לחנות היישומים של סמסונג.

פלזמת D6500 בעלת מסגרת עבה יותר מאשר אלו של טלוויזיות ה-LED התלת מימדיות. אך גם פה, הצופים יזכו לעוד אינטש אחד נוסף. משמע, הפלזמה המסורתית של 58 אינטש, נחשבת כעת ל-59 אינטש.

לדברי סנגשול לי, סגן נשיא בכיר בחטיבת ה- VD של סמסונג: "בשנת 2010 הטשטשו הגבולות בין טכנולוגיה לאמנות עם השקת ה- 9000 LED, אשר כלל עיצוב מטאלי של המסגרת, והפך לדגם הטלוויזיה ה-LED הדק ביותר, עם עובי של פחות מ-0.3 אינטש. בשנת 2011 סמסונג ממשיכה לשלב בין טכנולוגיה לאמנות ולהמשיך עם-העיצוב צעד אחד קדימה, ותציע אינספור דגמים אשר ישתלבו בתוך מבנה הסלון הביתי".

קרא עוד:  מיקרוסופט מקדמת את דפדפן ה-Edge בפרסומת בתפריט ההתחל

קישור One-Foot

בנוסף לעיצובים מתקדמים, סמסונג גם שילבה יכולות חיבוריות מתקדמות למכשירי הטלוויזיה שלה. כל טלוויזיות ה-LED תלת-מימד המתקדמות וכן פלזמות התלת-מימד יכללו קישור One-Foot, אשר יאפשר לכל המכשירים במרחק של 1 רגל להתחבר ולהחליף מידע עם הראוטר או הטלוויזיה. הדבר יאפשר העברת קבצים מן המכשיר לטלוויזיה. טלוויזיות הדגל של סמסונג תאפשרנה גם חיבור אלחוטי לכלל המכשירים המתחברים.

סמסונג תציג כ-30 דגמי טלוויזיה חדשים ב-9 סדרות, עם מסכים הנעים מ-19 אינטש ועד ל-65 אינטש.

מערך הקולנוע הביתי

מוצרים עיקריים שזכו לתשומת לב בתחום הקולנוע הביתי:

 • נגן בלו-ריי קוביסטי, ייחודי ורב תכליתי – דגם HT-D7100
 • מערכת סראונד בת 7.1 ערוצי סאונד, מגבר בפס רחב וזוג רמקולי טוויטר לקול חם וטבעי יותר – דגם HT-D6730W
 • בלו-ריי רסיבר הראשון בעולם שהוא גם 7.1 ערוצים, תלת-מימד ובעל קישוריות לאינטרנט – הכל במוצר אחד – דגם HW-D7000
 • פס רמקולים הדור הבא המעניק קול בתלת-מימד – דגם HW-D550

קו הבלו-ריי

יחד עם השקת ליין הטלוויזיות החדשות, סמסונג הכריזה גם על הקו האחרון של נגני הבלו-ריי. בין השאר, ה-BD-6700, המאפשר אתחול תוך 3 שניות והעברה מדו-מימד לתלת-מימד. בנוסף, סמסונג משיקה את הדור הבא של נגני בלו-ריי לקולנוע ביתי: HT-C6730W, המציע גם קול בתלת-מימד. קול בתלת-מימד מסנכרן בין הקול לתמונת התלת-מימד ומאפשר קול מאוזן, חוויה עוצמתית בה הקול קופץ החוצה ומחמיא לתמונת התלת-מימד.

קרא עוד:  כמה זיכרון נדרש כדי לפתוח 6,000 לשוניות בדפדפן הכרום? יותר ממה שחשבתם

צרכנים יכולים להתרגש משבעת הדגמים אשר כל אחד יחמיא לסגנון החיים שלו. מוצרי הבלו-ריי בתלת-מימד כוללים:

 • נגן בלו-ריי תלת-מימד הדק ביותר בעולם: 0.09 אינטש – דגם BD-D7500
 • עיצוב בלו-ריי תלת-מימד מינימאליסטי וקומפקטי – דגם BD-D7000
 • נגן בלו-ריי עם HDMI כפול ויכולת טלפון נייד – דגם BD-D6700
 • בלו-ריי מוטמע WiFi ותלת-מימד – דגם BD-D6500

אביזרי קולנוע ביתי

סמסונג הכריזה על מספר יוזמות חדשניות בתחום הטלוויזיה ב-2011:

 • הרחבת מתחם המדיה (Media Hub) מסמסונג גלאקסי, וכעת כולל את כל הטלוויזיות החכמות של סמסונג.
 • הזוכים הגדולים בתחרות ליזמים "Free the TV" ליישומי סמסונג לטלוויזיה.
 • עיצוב מחדש של שלט הטלוויזיה בן ה-3 אינטש אשר הושק ב-2010. כיום השלט  הוא מסך מגע מלא, אשר נראה כמו טלפון נייד חכם, ועם כפתור בודד עבור הפעלה.
 • משקפי תלת מימד LCD על-פי מרשם, הן קלות במשקל ומונעות עייפות של העין.
 • מטען אלחוטי מדגם SWC-1000AC המטעין 4 זוגות משקפיים במקביל.
 • מצלמת סקייפ עבור שיחות ועידה דרך הטלוויזיה מדגם CY-STC1100.
 • מתלים לקיר אולטרה דקים.

-פרסומת-
מדור ההודעות לעיתונות של האתר נותן במה לחדשות ולהכרזות המתרחשות בשוק הישראלי. זהו שירות לציבור קוראי האתר והכתבות פורסמו כלשונן וככתבן. אין האתר אחראי על תוכן הכתבה והוא אינו קשור או מושפע מכך.