ציוץ שנשלח מהדף הרשמי של Samsung Exynos בטוויטר, נותן הצצה ראשונה לתוספת שאולי נראה במכשיר הבא של סמסונג. ההודעה משולבת עם תמונה בה נראה יד אוחזת במכשיר טלפון והדמיה של פתיחת המכשיר מנעילה באמצעות סריקת רשתית (retina scanner). לצד התמונה נכתב המשפט (באנגלית): “אבטחה ניתנת לשיפור באמצעות תכונות הייחודיות לנו. זה מה שאנחנו מדמיינים. כיצד אתה היית משתמש?”.

הציוץ מנסה  לרמוז לנו על יכולת של סריקת רשתית במכשיר הבא, שזהו כמובן הפאבלט של סמסונג, ה-Galaxy Note 4. באמצעות הסורק נוכל להיכנס למכשיר בצורה מאובטחת יותר בזכות “חתימה” שהיא רק שלנו ונחשב לבטוח יותר מאשר סריקת טביעות אצבע אשר נוסף במכשיר ה-Galaxy S5 לראשונה. בתמונה גם מנסה סמסונג לרמוז מדוע יש צורך באבטחה כה גבוהה, כמו לדוגמה לשלם חשבונות ולזדהות מול אתרי אינטרנט.

עוד בתחילת השנה נשמעו שמועות לגבי תוספת של סורק רשתית במכשיר ה-Galaxy S5, אולם לבסוף סמסונג בחרה לשלב במכשיר סורק טביעות אצבע המסוגל להשתלב עם חשבון ה-PayPal ולזהות את המשתמש לכניסה מהירה למכשיר. ה-Galaxy Note 4 צפוי לראות אור בתערוכת IFA 2014 שתיערך בחודש ספטמבר בברלין.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.