בשבוע שעבר דיווחנו כי העדכון לגרסה 4.3 עבור הגלקסי אס 3 הפך זמין גם בישראל, אך היום התברר רשמית כי סמסונג הפסיקה את העדכון לגרסת ה'גלי בין' (Jelly Bean) האחרונה בשל תקלות עליהם דיווחו המשתמשים.

קבלת עדכון גרסה למכשיר הוא הליך משמח – שכן בדרך כלל הוא מוסיף יכולות חדשות, מציע רענון לממשק ומתקן תקלות שהיו קיימות בגרסה הקודמת, אך על-פי אתר SamMobile נראה כי העדכון לגרסה 4.3 לא בשל לחלוטין והמשתמשים שכבר הספיקו לעדכן את מכשיר ה'גלקסי' שלהם חווים סוגים שונים של תקלות כמו: תקיעות אקראיות, זמן ארוך שלקוח למכשיר לצאת ממצב המתנה, ביצועי סוללה ירודים, גמגומים בנגן המוזיקה ועוד, בנוסף ישנם גם בעיות בקישוריות ה-Wi-Fi ו-Bluetooth.

כאשר פנו באתר לשירות הלקוחות של סמסונג באנגליה הם קיבלו את ההודעה הבאה "בעוד אנו בודקים את הדיווחים בנוגע לגרסה 4.3 עבור מכשירי ה'גלקסי אס 3' (Galaxy S3), שירות העדכון הושהה. אנו מחוייבים להעניק ללקוחות שלנו את חווית השימוש המיטבית, אנו עובדים על החזרת שירות העדכונים לפעולה בהקדם האפשרי".

נזכיר כי מכשיר ה'אס 3' לא זכה לקבל עדכון לגרסה 4.2 כפי שסמסונג הבטיחה בעבר והוא "קפץ" ישירות מגרסה 4.1 לגרסה 4.3, אך כעת נראה שבעלי מכשיר הדגל הקודם של החברה שטרם קיבלו את העדכון יאלצו להמתין עוד קצת, בזמן שהחברה פותרת את הסוגיות השונות.

קרא עוד:  וואן פלוס מציגה יכולת טעינה איטית כדי לשמור על חיי הסוללה

חלק מבעלי הגלקסי אס 4 (Galaxy S4) אשר קיבלו את העדכון דיווחו על תקלות שונות כמו בעיות בקישוריות, זלילת סוללה ועוד, אולם כרגע לא ידוע על צעדים שסמסונג נקטה כדי לדחות את העדכון עבורם.

יש לציין כי בארץ העדכון למכשיר הגלקסי אס 3 לא הופסק.

-פרסומת-
מנהל רשתות במקצועו והוא בעליו הגאים של ערוץ היו-טיוב The G3 Show. הוא גיימר, גיק וכל מה שבניהם. דעתן וחובב חפיצים מושבע. שי מחליף טלפונים כמו גרביים וכל כמה חודשים ניתן למצוא אצלו חפיץ חדש ביד. הדבר היחיד שהוא אוהב יותר מחפיצים הוא להשתמש במושגים עבריים (ידעתם שחפיצים הם גאדג'טים?). בזמנו החופשי המועט משמש שי כמקור מידע טכנולוגי ״של החבר׳ה״.