יום חדש, שמועה חדשה: כולנו בצפייה להכרזה של סמסונג על מכשיר הגלקסי אס 3 ב-3 למאי, אבל לא באמת ציפינו שעד ההכרזה לא יגיעו דליפות נוספות. והנה Gizmodo בברזיל הצליחו לצלם באיכות גבוהה את מה שנראה כמכשיר גלקסי לא מזוהה.

את המפרט הם לא יכול לאשר כפי ש-Cnet טענו כי מדובר ב”שדרוגים קלים” על פני הגלקסי 2, אך נראה כי מדובר בתמונה אמיתית ואותנטית לגמרי, אולם אין אנו בטוחים כי אכן מדובר במכשיר הגלקסי אס 3.  העיצוב דומה מאוד למכשיר הנוכחי, כאשר כפתור הבית בתחתית ארוך יותר, מה שיכול להעיד כי מדובר גם במסך גדול יותר (4.65 אינצ’ לפי השמועות), מאחור ישנה נורת LED ומה שנראה כמו רמקול ולדברי Gizmodo דגם המכשיר שמופיע עליו הוא GT-i9300, מה שבעבר GSM-Arena אמרו כי מדובר כמכשיר כפול ליבה עם מפרט דומה לגקסי אס 2.

אם אכן זהו הגלקסי אס 3, אנחנו קצת נתאכזב, אבל זה עוד מוקדם לומר ונאלץ להמתין לאירוע בחודש הבא, או לדליפה הבאה, מה שיגיע קודם.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.