אתר PhoneArena חשף תמונה של מכשיר חדש מבית סמסונ גשלא הושק עדיין, העונה לשם הדגם GT-I9300. הדליפות האחרונות נקשרות לא פעם למכשיר האנדרואיד המצופה ביותר של השנה ובן למשפחת הGalaxy S של סמסונג, ה-Galaxy S III. רק שהפעם, בשונה משאר ה"הדלפות" שראינו לאחרונה, המכשיר נראה בתצלום אמיתי ולא בתמונת הדמיה ממוחשבת. במכשיר שהודלף, נראה כי סמסונג וויתרו על מקשי החומרה של כפתור הבית, החזור והאפשרויות, ובמקומם בדומה למכשיר נקסוס האחרון, השתמשו במקשים על מסך המגע (שאנחנו פחות אהבנו). עוד דבר שנראה בתמונות הנ"ל כי יש שינוי במסגרת המכשיר בהשוואה לשאר מכשירי סדרת ה S, ובתמונה נראה כי סמסונג עברו לעיצוב קצת שונה אך קיימת גם אפשרות שזהו כיסוי חיצוני למכשיר ולא במכשיר עצמו.

עוד שינוי קטן שניתן להבחין בו נמצא במסך המכשיר, שנראה חד ואיכותי מתמיד ולפי הפרסומים, מדובר במסך מסוג  Super Amoled משודרג בגודל 4.7 אינצ' ברזולוציית תצוגה גבוהה למדיי, מעבד מרובע ליבה וכמובן מערכת האנדרואיד, שלפי הדיווח נמצאת בגרסת הקסטה 4.0.3.

האם אנחנו מסתכלים באמת על מכשיר הגלקסי אס הבא? רק נזכיר כי שם הדגם של המכשיר הראשון בסדרה: ה-Galaxy S הינו GT-i9000 ולאחריו, ה-Galaxy S II מדגם GT-i9100, לאחריו שוחרר מכשיר ה-Galaxy Nexus והוא קיבל את הדגם i9250. לכן, ולכן ניתן ללשער כי הדגם GT-i9300 הוא לא אחר מהדור הבא בסדרת ה S הנמכרת של סמסונג שלפי השמועות יושק בחודשיים הקרובים.

קרא עוד:  וואווי מפתחת טלפון עם חיישן טביעות אצבע מתחת למסך LCD

אנחנו כבר לא יכולים לחכות, מה אתם חושבים, האם התמונה נראית לכם מקורית? (מקור)