שעון עגול או מרובע? מספרים דיגיטליים או אנלוגיים? TGspot וסמסונג במבצע "שעון החלומות" בו תוכלו לזכות בשעון Gear S2 במתנה!

עדכון: ויש לנו זוכה: רועי ברכה – מזל טוב!

Thumbnail"בשבילי שעון הוא הרבה יותר מאביזר לבוש, הוא משהו שאני לא יכול בלעדיו. השעון הזה איתי מאז שקיבלתי אותו ליום הולדת 12 ומאז כבר 7 שנים הוא לא יורד לי מהיד אפילו לשנייה. השעון הזה עלה עשרות קילומטרים מעל פני האדמה כשטס איתי ל7 מדינות בשנים האלא וצלל איתי בים לעומק של עשרות מטרים. הוא היה איתי במשך הוא היה איתי בחטיבה בתיכון בשנת שירות ועכשיו בצבא. כשפגשתי אנשים חדשים שנהיו לימים החברים הכי טובים וכשאיבדתי אנשים יקרים .היה איתי במעבר מילד לאדם עצמאי.

אם השעון הזה יכל לדבר הוא היה יכול לספר את הסיפור שלי בדיוק כמוני. הוא לא עוזב אותי ואפילו לרגע…
ועם זאת הוא כבר מתחיל להיות ישן, הצבע כבר דהוי, הכפתורים לא תמיד נלחצים והזמן עושה את שלו…
אשמח לקבל שעון חדש שילווה אותי הלאה להמשך כמו שזה היה איתי עד עכשיו
(וזה יוכל לעבור לנוח במגירה – ברור שהוא לא יזרק)"

צלמו, העלו ושתפו

איך משתתפים? צלמו תמונה של שעון החלומות שלכם: זה יכול להיות השעון שלכם שנמצא כבר עכשיו על פרק כף ידכם, שעון מגניב שאתם חולמים לרכוש או אולי שעון חכם כמו ה-Gear S2 באמצעות אפליקציית Gear S2 Experience שתדמה כיצד נראה השעון של סמסונג על ידכם.

קרא עוד:  ועכשיו במהדורה גלובלית: Mi Note 10 עם חיישן 108 מגה-פיקסל הוכרז רשמית

צילמתם? עכשיו העלו את התמונה כאן, במערכת התגובות שבתחתית העמוד, יחד עם משפט קצר המתאר את השעון ומה כל כך מיוחד בו. שתפו את העמוד הזה בכל מקום שאתם יכולים, בקשו מחברים לעשות לכם פלוס על התגובה ואם גם אנחנו נחשוב שהשעון מיוחד – זכיתם ב-Gear S2.

אין לכם שעון? אז זו ההזדמנות שלכם לבדוק כיצד ה-Gear S2 נראה על היד עם אפליקציית Samsung Gear S2 Experience, דרכה תוכלו לבחור את עיצוב השעון, את צבע הרצועה ואז לבחון איך השעון של סמסונג יושב לכם על היד. הורידו כאן למכשירי האנדרואיד.

תנאי השתתפות:

1. יש להעלות את התמונה כאן במנוע התגובות שבעמוד

2. כל משתתף רשאי להעלות תמונה אחת בלבד

3. יש להעלות תמונה הקשורה לנושא (שעון החלומות) עם הסבר מדוע זה שעון החלומות שלכם

4. יש להזין כתובת מייל או להירשם למנוע התגובות

5. סיום התחרות –  23.01.2016 בשעה 22:00

6. בהשתתפותכם הנכם מאשרים את תנאי התקנון